اخبار

با پیش بینی ورود سامانه جدید هوای سرد به کشور؛ مراقبت از کنتورهای آب ضروری است

با پیش بینی ورود سامانه جدید هوای سرد به کشور؛ مراقبت از کنتورهای آب ضروری است
با توجه به پیش بینی ورود جبهه هوای سرد در روزهای آینده، آبفای شرق استان تهران بار دیگر درباره احتمال یخ زدگی کنتور آب هشدار داد.
️ آبفای شرق استان تهران با توجه به ورود جبهه هوای سرد در روزهای آینده درباره احتمال یخ‌زدگی کنتور آب بار دیگر هشدار داد.
 
بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی و استقرار هوای سرد، شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از شهروندان خواست تا تمهیدات لازم را برای جلوگیری از یخ‌زدگی کنتور و ترکیدگی انشعاب آب منازل خود به کار ببندند و اقدامات پیش‌گیرانه را انجام دهند.
 
در این اطلاعیه آمده است: عایق‌بندی کنتور و لوله‌های آب‌رسانی در پیش‌گیری از یخ‌زدگی موثر است و توصیه می‌شود با قراردادن پشم‌شیشه، گونی کنفی و پوشال در محفظه کنتور و عایق‌کردن لوله‌های سطحی می‌توان از یخ‌زدگی انشعاب و کنتور جلوگیری کرد.
 
این اطلاعیه همچنین می‌افزاید: در صورت مشاهده یخ‌زدگی از حرارت‌دادن مستقیم و یا ریختن آب جوش روی کنتور و یا لوله‌های آب داخل ساختمان و یا از برافروختن آتش در مجاورت شیرها و لوله‌های آب جدا خودداری شود.
 
شهروندان می‌توانند در صورت بروز مشکل یخ‌زدگی با سامانه تلفنی ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران تماس بگیرند تا گروه‌های امدادی در کم‌ترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۱۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید