اخبار

طرح آموزش آنلاین مصرف بهینه آب برای دانش آموزان شهرستان دماوند کلید خورد

طرح آموزش آنلاین مصرف بهینه آب برای دانش آموزان شهرستان دماوند کلید خورد
طی هماهنگی های بعمل آمده مابین شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و آموزش و پرورش شهرستان دماوند، توصیه های مصرف بهینه آب از طریق برنامه آموزشی شاد به دانش آموزان مدرسه بنت الهدی صدر آموزش داده شد.

به گزارش روابط عمومی ، سید احمد حسینی مدیر روابط عمومی آبفای شرق با اعلام خبر اجرای طرح آموزش آنلاين مصرف بهینه آب برای دانش آموزان مدارس شهرستان دماوند از طریق برنامه آموزشی شاد، اظهار داشت: این طرح به دنبال توافق همکاری مابین شرکت آبفا و آموزش و پرورش دماوند اجرایی شده است.

مدیر روابط عمومی آبفای شرق با اشاره به اهمیت موضوع اشاعه فرهنگ مصرف بهینه آب در سطح جامعه بیان کرد: مقوله آموزش و فرهنگ سازی همواره مدنظر این شرکت بوده و در همین راستا طرح های آموزشی مختلفی همچون طرح بزرگ حامیان آب بصورت مجازی و آنلاین برای کلیه دانش آموزان مدارس تحت پوشش این شرکت اجرا شده است.

سید احمد حسینی با بیان اینکه برگزاری طرح آموزش مجازی در سال های آینده نیز ادامه خواهد یافت، عنوان کرد: آموزش و فرهنگ سازی برای به ثمر نشستن، مستلزم توجه و استمرار فراوان می باشد و به همین علت اجرای این طرح منحصر به  سال تحصیلی امسال نبوده و در آینده نیز ادامه می یابد.

وی درخصوص چگونگی اجرای طرح آموزش مجازی دانش آموزان اظهار داشت: طبق بررسی های کارشناسی و هماهنگی های بعمل آمده با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان دماوند، در این طرح با استفاده از نرم افزار آموزشی شاد نکاتی با موضوعات راه های جلوگیری از یخ زدگی کنتور و لوله های آب در فصل زمستان، استفاده ازلوازم کاهنده مصرف آب،آشنایی با سامانه ارتباط مردمی 122 و همچنین نکاتی درخصوص راه های صرفه جویی در مصرف آب توسط کارشناس روابط عمومی آبفا به دانش آموزان آموزش داده می شود.

۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید