اخبار

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج از برگزیدگان مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس قدردانی شد

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج از برگزیدگان مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس قدردانی شد
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، با حضور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از همکاران بسیجی برگزیده در مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی ، محسن معین فارسانی فرمانده پایگاه مقاومت علی ابن ابیطالب (ع) در ابتدای این جلسه مصیبت عظمای شهادت دکتر محسن فخری زاده را محضر رهبر معظم انقلاب و مردم شهید پرور کشور و خانواده ایشان، تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال، علو درجات و رحمت واسعه برای آن شهید عزیز خواستارشده و ابراز داشت: بی شک راه سرخ ایشان ادامه داشته و عاملان ترور دکتر فخری زاده پاسخی سخت و دندان شکن از رهروان راه شهدای انقلاب دریافت خواهند نمود.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت هفته بسیج، ابراز داشت: بسیج را می توان به عنوان یک ظرفیت عظیم مردمی که در تمام زمینه ها حضور موفق و فعال داشته دانست، که از جمله آن می توان به  نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس اشاره نمود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج آبفای شرق با اشاره به تشکیل بسیج جهادی در روستاها با هدف رفع مشکلات آبرسانی در روستاهای تحت پوشش شرکت تصریح کرد: محرومیت در بخش آبرسانی روستاها زیاد است که با تشکیل بسیج جهادی آبرسانی و توان گروه‌های جهادی به بخش‌هایی که مشکل آبرسانی دارند ورود کرده و تلاش گروه‌های جهادی برای آبرسانی به مناطق کم آب ادامه دارد.

در پایان این دیدار صمیمی با اهدای هدایا از برگزیدگان مسابقات هفته دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد.

۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید