اخبار

در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران

مراسم جشن تکریم مقام مادر و روز زن برگزار شد

مراسم جشن تکریم مقام مادر و روز زن برگزار شد
مراسم جشن "تکریم مقام مادر و روز زن" همزمان با ولادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها دخت نبی‌اکرم(ص) و تجلیل از بانوان شاغل با همکاری مشاور امور بانوان و دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران، با حضور دکتر محمدی مدیرعامل این شرکت، معاونین ، مدیران و بانوان شاغل و بازنشسته در واحدهای ستادی و امور بهره برداری شهر های تابعه درسالن همایش این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، در این مراسم دکتر محمدی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) به زنان و مادران ایران زمین اظهار داشت: حضرت زهرا (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می باشد و تعالیم ایشان بهترین الگوی مطلوب زنان است.

وی افزود: امروزه نقش زنان محدود به بنیان خانواده نیست و نقشی فراتر از آن را برعهده دارند. نقش زنان، همسران و دختران ما همانند نقش حضرت زینب(س) درراستای ماندگاری و حفظ اسلام در بدنه جامعه است.

همچنین در این مراسم به چهار نفر از بانوان حاضر در مراسم که نام آنان مزین به نام فاطمه و زهرا بود جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.

در پایان نیز به تمامی بانوان شاغل و باز نشسته شرکت و همچنین همکارانی که در مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر سال 98 ، عنوان کسب نمودند هدایا و لوح تقدیر اهدا شد.

 

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید