اخبار

فرماندار شهرستان دماوند در شورای هماهنگی ادارات روابط عمومی : بسیاری از مشکلات با تقویت جایگاه روابط عمومی در ادارات برطرف می شود

فرماندار شهرستان دماوند در شورای هماهنگی ادارات روابط عمومی : بسیاری از مشکلات با تقویت جایگاه روابط عمومی در ادارات برطرف می شود
نشست شورای هماهنگی ادارات روابط عمومی شهرستان دماوند با حضور فرماندار و مدیران و مسئولان ادارات تحت پوشش این فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه موارد زیر  مورد تاکید قرار گرفت.

- با توجه به فضای انتخاباتی پیش‌رو، روابط عمومی‌ها سهم عمده‌ای در این خصوص دارند و باید اقدامات لازم را به جهت فضاسازی در این زمینه انجام دهند.

- اگر روابط عمومی‌ها در صدر کار قرار گیرند، بسیاری از مشکلات امور در زمینه‌های مختلف برطرف خواهد شد.

- مسؤولان ادارات باید مدیران روابط عمومی را از بین کارشناسان آموزش‌دیده انتخاب و معرفی کنند و نسبت به این جایگاه توجه ویژه داشته باشند.

- یکی دیگر از اقدامات مؤثر در راستای افزایش روحیه رقابت و ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها، اجرای طرح ارزیابی اخبار ادارات و ارائه کارنامه ماهانه است.

- از دیگر اقدامات مدنظر، برپایی دوره آموزشی برای روابط عمومی‌هاست که در رشته‌های مختلف اعم از عکاسی، فیلم‌برداری و خبرنویسی به زودی برگزار خواهد شد.

- روابط عمومی‌ها باید گزارش مستمری از عملکرد ادارات خود ارائه کرده یا اقدام به برگزاری نشست‌های خبری جهت تحقق این امر مهم کنند.

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.