اخبار

جلسه شورای معاونین و مدیران در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد

جلسه شورای معاونین و مدیران در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد
جلسه شورای معاونین و مدیران آبفای شرق استان تهران با حضور مهندس محمدی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ، معاونین ، مدیران ستادی و مدیران امور بهره برداری شهر های تابعه برگزار و تصمیمات لازم در خصوص مسایل و موضوعات مطروحه اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی، در ابتدای این جلسه هر یک از مدیران بهره برداری شهر های تابعه عملکرد پنج ماهه خود را با توجه به برنامه و بودجه سال 98 ارائه نمودند.

در ادامه این جلسه مهندس محمدی از حوزه های ستادی و تخصصی ، امور بهره برداری شهرها و همچنین زحمات مهندس صفدری در ایجاد زیر ساخت های لازم در راستای تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی و گذر از فصل تابستان سال جاری بدون مشکل قدردانی کرد.

مهندس محمدی در پایان جلسه ضمن جمع بندی مطالب مطروحه ، بر تهیه و تعیین نقشه راه به ترتیب اولویت فعالیت ها برای سال 99 با همکاری معاونت برنامه ریزی، نظارت و دقت لازم در تهیه اسناد مناقصات از سوی حوزه های تخصصی و معاونین شرکت، برگزاری دوره آموزشی نحوه رسیدگی به صورت ووضعیت ها و تهیه استاد مناقصه، پیگیری اجرای پروژه های آب و فاضلاب در شهر پردیس بصورت ویژه و تعیین تکلیف قرار داد های باز شرکت تاکید نمود.

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.