اخبار

دومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شرکت های زیرمجموعه آبفای استان تهران به میزبانی آبفای شرق برگزار شد

دومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شرکت های زیرمجموعه آبفای استان تهران به میزبانی آبفای شرق برگزار شد
دومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شرکت های زیرمجموعه آبفای استان تهران به میزبانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، در آغاز این نشست صمیمی مهندس رحمت‌اله محمدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آبفای شرق در اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان‌ها به مسأله پیام آوری و ابلاغ رسالت اشاره کرد و اظهار داشت:  ٧٠ درصد فعالیتها در شرکتها در سایه‌ سیستم های مدیریت کیفیت و استراتژی و راهبری منطقی به نتایج مطلوب دست می‌یابد. وی در ادامه ارزش افزایی و برآورده سازی انتظارات مشتریان، خلق آینده بصورت پایدار، برجسته سازی نتایج متوازن و رهبری تحت استراتژی را از جمله عواملی دانست که رهبران به وسیله کانال‌های ارتباطی موثر بایستی در شرکت ها جاری سازند و با فراهم نمودن یک بستر مناسب و نیز درگیر کردن کارکنان مجموعه و انجام افکار سنجی در مقاطع زمانی مورد نظر از مشترکان، به نتایج مطلوب سازمانی دست یابند.

در ادامه خانم کیانی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق طی سخنانی به ارائه گزارشی از فعالیت های شرکت و همچنین دفتر روابط عمومی در زمینه فرهنگی و آموزشی پرداخت.

مدیران روابط عمومی شرکت های زیر مجموعه آبفای استان تهران نیز در ادامه جلسه نقطه نظرات خود را در راستای توانمند سازی حوزه فعالیت روابط عمومی ها بیان نمودند.

در پایان این جلسه مهندس پارسا مدیر دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل آبفای استان تهران ضمن تقدیر از میزبانی مطلوب و اهتمام آبفای شرق در اجرای سیاست های کلان روابط عمومی به جمع بندی مطالب مطروحه در جلسه پرداخت. وی افزود:مهم ترین نگاه در سیاست کلان روابط عمومی، یک صدا بودن همه شرکت ها در اجرای فعالیت ها است.

مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران همچنین حضور مستمر مدیران روابط عمومی در این شورا را به عنوان یکی از موارد مهم تحقق اهداف نام برد و ابراز  امیدواری کرد: روابط عمومی ها با اجرای  مصوبات این شورا گام های موثری در راستای بهبود فرآیند ارتباطی و اطلاع رسانی بر داشته و همراه با سیاست های دولت در راستای رفع نیازهای مردم شریف استان تهران قدم بردارند.

گفتنی است مدیران روابط عمومی شرکت های زیر مجموعه آبفای استان تهران پیش از آغاز جلسه از کتیبه دعای باران در طبقه همکف و همچنین مرکز کنترل و راهبری تاسیسات (اسکادای مرکزی) این شرکت بازدید کردند.

۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.