اخبار

مدیر عامل آبفای استان تهران در جلسه شورای معاونین و مدیران آبفای شرق استان تهران

بر ماندگاری اقدامات و برنامه ریزی بلند مدت برای گذر از تابستان سال جاری تاکید کرد

بر ماندگاری اقدامات و برنامه ریزی بلند مدت برای گذر از تابستان سال جاری تاکید کرد
مهندس بختیاری در جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی و بهره‌برداری آبفای شرق استان تهران بر انجام اقدامات ماندگار و برنامه‌ریزی بلند مدت برای گذر از‌تابستان سال جاری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ، مدیر عامل آبفای استان تهران در ابتدا با تشکر از خدمات ارزنده مهندس‌صفدری‌مدیرعامل‌پیشین آبفای شرق، خواستار ادامه این مسیر از مهندس محمدی مدیر عامل جدید این شرکت شد. چرا که به اعتقاد ایشان موفقیت یک فرد در سیستم ، موفقیت آن مجموعه را رقم می‌زند.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به پراکندگی تحت پوشش این شرکت به وسعت ٢۵٠ کیلومتر از شمشک تا فیروزکوه بر تلاش و همت شبانه روزی معاونین و مدیران در راستای کسب رضایتمندی و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان تاکید کرد.

مهندس بختیاری در ادامه یکی از چالش‌های موجود در شرکت‌های آبفا را در استفاده غیر مجاز برخی از مشترکان از آب آشامیدنی عنوان کرد و افزود: مدیران باید نسبت به پایش انشعابات مشترکان بطور مستمر اقدام و ضمن شناسایی انشعابات غیرمجاز نسبت به قطع و برخورد قانونی با مشترکین متخلف اقدام کنند.

مدیر عامل آبفای استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود توصیه های لازم در خصوص استفاده از کارکنان موجود شرکت، بهره برداری از امانی کاری و پتانسیل شرکت در انجام وظایف و فعالیتها، شفاف سازی در امور قراردادها و برگزاری مناقصات، سالم سازی محیط کاری و ایجاد راهکارهای سازنده به منظور کسب درآمد شرکت ارائه نمود.

در آغاز این نشست مهندس محمدی مدیر عامل شرکت آبفای شرق به ارائه گزارشی از فعالیت های این شرکت در شهرهای تحت پوشش در یک نگاه پرداخت.

لازم به توضیح است معاونین و مدیران ستادی و بهره‌برداری آبفای شرق استان تهران نیز در این جلسه بطور خلاصه به بیان مسائل و نقطه نظرات خود پرداختند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۴۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید