اخبار

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل پیشین و سرپرست جدید شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل پیشین و سرپرست جدید شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران
در مراسمی با حضور مهندس احمد نسب قائم مقام شرکت آبفای استان تهران ،مهندس کرمی نژاد معاون. نظارت بر بهره‌برداری شرکت آبفای استان تهران ،مهندس شعبانی و مهندس باقری اعضای هیأت مدیره آبفای شرق، مهندس توکلی بینا رییس دفتر مجامع و حسابرسی آبفای استان تهران، مسئولان دستگاه های اجرایی شهر رودهن، تمامی مدیران، معاونین و کارکنان آبفای شرق ز زحمات بی شائبه و دلسوزانه مهندس صفدری قدردانی و رحمت ا... محمدی را به عنوان عضو هیات مدیره و سرپرست جدید این شرکت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، در ابتدای جلسه مدیر روابط عمومی شرکت ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه از زحمات مدیر عامل پیشین شرکت در خصوص پنج سال خدمت صادقانه و راهبری شرکت آبفای شرق که همیشه منشا اثرات خیر بودند، ارزوی توفیق در جایگاه جدید به عنوان مشاور مدیر عامل آبفای استان تهران کرده و همچنین برای مهندس محمدی که تا کنون عهده دار سمت های مختلف در معاونت های مختلف و همچنین قائم مقامی شرکت های مختلف را بر عهده داشتند و از امروز مسؤلیت سرپرستی شرکت آب و فاضلاب شرق را دارا می باشند، آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه جلسه مهندس بقاهی معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت طی ارائه گزارشی به اقدامات شاخصی که در زمان مدیر عاملی مهندس صفدری و در بخشهای مهندسی و توسعه، بهره‌برداری ،برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی، درآمد و امور مشترکین،مدیریت بحران و پدافند غیر عامل، دفاتر روابط عمومی، حراست و امور محرمانه، دفتر حقوقی ،قرارداد ها و جی ای اس به نحو مطلوب به انجام رسید بطور خلاصه اشاره نمود.

سپس مهندس شعبانی عضو اصلی هیات مدیره ابفای شرق در سخنانی با بیان این مطلب که سابقه دلسوزانه خدمات مهندس صفدری در این شرکت بر کسی پوشیده نیست، ابراز داشت: شرکت آبفای شرق استان تهران در حال حاضر جزو سه شرکت برتر در سطح استان تهران است که این امر نشان دهنده راهبری تحت نظارت و فرماندهی قوی ایشان بوده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد خدمات مهندس صفدری در منطقه شرق استان تهران همیشه ماندگار خواهد ماند.

در ادامه جلسه مهندس صفدری مدیر عامل سابق شرکت، ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و تشکر از حضور حاضرین در جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته از اواخر سال ٩٢ تا کنون را ارائه نمود.

وی افزود: تمامی کارهای بزرگی که طی این مدت در شرکت به انجام رسیده تنها به دست من نبوده، بلکه تمامی کارکنان مجموعه آبفای شرق با تلاشهای خود در آنها نقش داشته‌اند.

مهندس صفدری در ادامه سخنان خود از مجموعه همکارانی که در این راه با تمامی کمبودها و مشکلات پیشرو او را همراهی نمودند قدردانی کرده و برای مهندس محمدی نیز ارزوی موفقیت روز افزون نمود.   : در سایه تلاشهای شبانه روزی مهندس صفدری امروز شاهد آن هستیم که شرکت آبفای شرق در بین شرکت های اقماری و حتی مناطق تهران در اجرای پروژه ها جزو اولین ها می‌باشد که مصداق بارز آن اسکادای این شرکت است.

بر اساس این گزارش در ادامه مهندس احمد نسب ضمن ابراز خوشبختی از اینکه در جمع یک فرد صدیق، عزیز و دوست داشتنی که با آبرومندی و روسفیدی از مجموعه جدا می‌شود با اشاره به کارنامه موفق مهندس صفدری در طول دوران خدمت و افق باز دید ایشان در پیشرو نمودن شرکت، دغدغه وی در تامین کیفی و کمی تامین آب و تشکر از زحمات شبانه روزی ایشان، ابراز امیدواری نمود بتوان از تجارب و تخصص ایشان در آبفای استان تهران به عنوان مشاور مدیر عامل آبفای استان تهران نهایت استفاده را ببرند.

در ادامه مهندس رحمت ا... محمدی سرپرست جدید شرکت آبفای شرق ضمن تشکر از لطف و توجه و اعتماد مهندس بختیاری در انتخاب وی در این سمت، خدا را بابت اینکه بجای کسی معرفی شده که حق پدری دلسوز را بر مجموعه داشته شاکر شد و زحمات مهندس صفدری را مورد ستایش قرار داد.

در پایان جلسه احکام صادر شده از سوی مهندس بختیاری مدیر عامل آبفای استان تهران توسط مهندس احمد نسب قرائت و به افراد یاد شده اهدا شد.

۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید