اخبار

از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران تجلیل شد

از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران تجلیل شد
طی مراسمی از مدیران،معاونین و دانش آموزان دبیرستان های دوره دوم متوسطه شهید بهشتی و ابن سینا شهر رودهن که در مسابقه کتابخوانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با موضوع "مدیریت مصرف آب، چرا و چگونه؟" مشارکت نمودند، قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم که با حضور قائم مقام آبفای شرق، رییس ، معاون آموزشی و مسئولان اداره آموزش و پرورش شهر رودهن ، اعضای شورای شهر رودهن ، معاونین و دبیران مدارس یاد شده، معاون و کارشناسان اداره محیط زیست شهرستان دماوند و سرکار خانم دکتر البرزی مدیرعامل سازمان مردم نهاد پویشگران محیط زیست برگزار شد، آقای بختیاری رییس اداره آموزش و پرورش شهر رودهن ضمن تبریک هفته گرامیداشت معلم و همچنین فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ماه میهمانی خدا ، از معنویت، شادمانی و تغذیه به عنوان سه نیازاساسی بشر برای داشتن یک زندگی سالم  یاد کرد که آب نیز به عنوان عامل  اصلی برای ادامه حیاتی سالم و بهداشتی بسیار حائز اهمیت است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مدارس از جمله مکان های فرهنگ ساز بشمار می روند، افزود: شرکت آبفا و اداره آموزش و پرورش می توانند طی تفاهم نامه های کاری فی مابین همچون گذشته فعالیت های مشترک فرهنگی و آموزشی مناسبی در راستای ترویج  فرهنگ مصرف بهینه آب برنامه ریزی کرده و به انجام برسانند.

در ادامه دکتر البرزی مدیرعامل سازمان مردم نهاد پویشگران محیط زیست طی سخنانی مهم ترین مساله ایران را مصرف بی رویه آب عنوان کرد و گفت : در این زمینه باید تدابیری اندیشیده شود تا با مصرف بهینه آن، مخاطرات زیست محیطی را کاهش داد.

وی ادامه داد: آب زیادی در مصارف کشاورزی و صنعتی این کشور استفاده می شود که باید برای بهینه  مصرف کردن آن از سوی مسئولان مربوطه برنامه ریزی های دقیق صورت پذیرد.

 وی با بیان اینکه باید مدیریت پایدار از منابع خاک و محیط زیست داشته باشیم خاطرنشان کرد: همه نهادهای مختلف باید در این زمینه با اتحاد و همدلی همکاری کنند

  در پایان از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی شرکت آبفا ضمن اهدا لوح سپاس و جوایزی تجلیل بعمل آمد .

لازم به توضیح است در حاشیه این مراسم و در جلسه ای که با حضور افراد یاد شده در دستگاه های مختلف اداری اعم از آموزش و پرورش،شورای شهر،محیط زیست و سازمانهای مردم نهاد در دفتر قائم مقام شرکت آبفا برگزار شد، در خصوص اجرای فعالیت های هماهنگ و مشارکتی در راستای مدیریت مصرف بهینه و پیشگیری از هدررفت آب گفتگو و تصمیماتی در این زمینه اتخاذ شد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید