اخبار

آخرین جلسه هم‌اندیشی شورای معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در سال 97 برگزار شد

آخرین جلسه هم‌اندیشی شورای معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران  در سال 97 برگزار شد
آخرین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با موضوع بررسی و جمع‌بندی مصوبات سال ۹۷ با حضور مدیر عامل، قائم مقام، معاونین و مدیران در محل سالن جلسات مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مجتبی صفدری مدیرعامل شرکت در ابتدای این جلسه ضمن تبریک اعیاد گذشته و پیش رو در ماه مبارک رجب و حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت از همراهی کارکنان مجموعه آبفای شرق  در سال جاری تقدیر و تشکر کرد.

مدیرعامل آبفای شرق در ادامه  با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت ها در انجام امور ، پیگیری اجرای پروژه های عبور از بحران ، سازماندهی نیروی انسانی در مسیر تربیت تکنسین ، هوشمند سازی تاسیسات در هدایت امور، کاهش هزینه های غیر ضروری و بدون مطالعه، توجه بر روی برنامه های درآمدی و وصول مطالبات ، شفاف سازی فعالیت ها و رعایت انصاف و عدالت در ارزیابی عملکرد کارکنان را خواستار شد.

مجتبی صفدری موضوع سازگاری با کم آبی را یکی از اولویت های اساسی شرکت آبفای شرق برشمرد و اظهار داشت:این شرکت سازوکارهایی که در نهایت منجر به سازگاری با کم آبی در نقاط مختلف می شود را به طور جدی دنبال می کند و دراین راستا کمیته هایی نیز از سال گذشته تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی خدمات آبفا ،نگهداری و حفاظت از تاسیسات نقش بسزایی در تداوم ارائه خدمات پایداربه مشترکین دارد،  بر این اساس مسئولان امر با هدف بهبود فرایند ارائه خدمات، زمینه آشنایی هر چه بیشتر کارشناسان را با نحوه کارکرد تاسیسات فراهم نمایند.

توجه به رضایتمندی مردم در سال جاری از نکات مهم عنوان شده توسط مدیر عامل آبفای شرق در این جلسه بود که همچنان برای سال آینده نیز در اولویت فعالیتها قرار گرفت.

مدیر عامل آبفای شرق در پایان این جلسه ، کار جهادی در سال آینده را با حداقل هزینه و بیشترین کارایی با تاکید بر کاهش هزینه های جاری و افزایش هزینه های سرمایه ای را خواستار شد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۳۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید