اخبار

در حاشیه جلسه معاونین و مدیران آبفای شرق ؛ آیین قدردانی و معارفه قائم مقام و معاون مهندسی و توسعه این شرکت برگزار شد

در حاشیه جلسه معاونین و مدیران آبفای شرق ؛ آیین قدردانی و معارفه قائم مقام و معاون مهندسی و توسعه این شرکت برگزار شد
مدیر عامل آبفای شرق در جلسه شورای معاونین و مدیران این شرکت که همزمان با آیین تودیع و معارفه قائم مقام و معاون مهندسی و توسعه در سالن آمفی تئاتر شرکت برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس عامری معاون مهندسی و توسعه سابق این شرکت به تشریح اقدامات مهم انجام شده تا کنون و وضعیت تاسیسات آبرسانی و تصفیه خانه های موجود آب و فاضلاب پرداخت.

به گزارش روابط عمومی، مجتبی صفدری رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت در ادامه طی رهنمودهایی چون استفاده بهینه از فرصتها، تکیه بر درآمد های شرکت، مدیریت بر هزینه ها، حفظ و نگهداری از تاسیسات و اطلاع رسانی مناسب از طرق مختلف به مشترکین به منظور خرید انشعاب فاضلاب  به عنوان یک طرح بزرگ زیست محیطی بر ادامه فعالیت هایی که منجر به تقویت قوای شرکت می شود تاکید کرد.

در ادامه این مراسم از معاون پیشین مهندسی و توسعه آبفای شرق تقدیر و طی حکمی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مهندس عامری به سمت قائم مقام شرکت و مهندس عنایت ا... ویسی نیز که دارای تجارب مدیریتی و اجرایی بسیار خوبی در زمینه اجرای پروژه های آب و فاضلاب می باشد، به عنوان معاون مهندسی و توسعه شرکت منصوب شد..

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه مهندس مظفریان، مهندس بقاهی و مهندس پور نعمتی معاونان درآمد و امور مشترکین، نظارت بر بهره‌برداری و مدیر دفتر طرح های مطالعات  آب و فاضلاب به ارائه گزارش عملکرد حوزه فعالیتی خود پرداختند.

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۴۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.