اخبار

در مراسمی با حضور فرماندار

پیش فروش انشعاب فاضلاب در شهرستان فیروزکوه به صورت رسمی آغاز شد

پیش فروش انشعاب فاضلاب در شهرستان فیروزکوه به صورت رسمی آغاز شد
باحضور فرماندار،شهردار،اعضای شورای شهر و روسای ادارات شهرستان فیروزکوه، مدیرعامل ،معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران مراسم افتتاحیه پیش فروش انشعاب فاضلاب در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم که در سالن جلسات فرمانداری فیروزکوه برگزار شد، عملیات ثبت نام انشعاب فاضلاب با دستور جناب آقای مهندس یوسفی جمارانی فرماندار بصورت ویدئو کنفرانس آغاز شد.

مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات ارزنده شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در راستای اجرای زیرساخت های فاضلاب و همچنین اقدامات بهداشتی پیشگیرانه به منظور حفظ محیط زیست با توجه به شرایط اقلیمی خاص فیروزکوه اظهار داشت: بسیار خرسندیم که در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران این اقدام مبارک آغاز می شود.

وی افزود: در هر جایی که مردم در کنار مسئولین نظام قرار گرفتند ،شاهد وقوع اتفاقات مبارکی بوده ایم و همواره کارهای بزرگی انجام شده است.  امیدواریم با همکاری شورا و شهرداری با آبفای شرق و مشارکت مردم در امر پیش فروش انشعاب فاضلاب،در یک بازه زمانی تعریف شده عملیات اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب و نیز احداث تصفیه خانه فاضلاب انجام تا بتوانیم محیط زیست سالم تری را در کنار هم فراهم آورده و قدم های بزرگتری برای شهروندان این شهرستان برداریم.

در ادامه مهندس صفدری رییس هیات مدیره و مدیر عامل آبفای شرق ضمن گرامیداشت  بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شرکت های آب و فاضلاب اظهار داشت: در بخش فاضلاب مطالعات فاضلاب شهرهای تحت پوشش از جمله فیروزکوه از سال ۹۲ آغاز و به موازات آن اقدامات اولیه برای ایجاد زیرساختها نیز شروع شده است.

وی در ادامه افزود: به دنبال نهایی شدن مطالعات محل احداث تصفیه خانه و اخذ مجوزهای مربوطه از شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، سازمان محیط زیست و منابع طبیعی و تصویب تغییر کاربری اراضی مربوطه در کمسیون بودجه، 2.5 هکتار زمین خریداری و مقدمات واگذاری آن به شرکت آب و فاضلاب انجام شده است.

در ادامه با دستور مهندس یوسفی جمارانی ، فرماندار شهرستان فیروزکوه ، پیش فروش انشعاب فاضلاب  این شهر بصورت ویدئو کنفرانس و برقراری ارتباط با مهندس احمدی مدیر واحد بهره برداری این شهر بصورت رسمی آغاز شد.

گفتنی است افزایش مدت پرداخت اقساط خرید انشعاب از طریق ارسال دعوتنامه برای کلیه مشترکین و کاهش نرخ هزینه های مشترکین شهرستان فیروزکوه، اجرای  حفاری های شرکت آبفا به صورت نقب با توجه به حداقل رساندن هزینه های اجتماعی و جلوگیری از ایجاد مزاحمت در رفت و آمد شهروندان و همچنین نصب همزمان سیفون فاضلاب جهت جلوگیری از دوباره کاری از جمله مباحثی بود که مدیر عامل آبفای شرق در خصوص اجرای شبکه های جمع آوری فاضلاب این شهر عنوان نمود.

۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۴۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید