اخبار

دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه «آب» در رودبارقصران برگزار شد

دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه «آب» در رودبارقصران برگزار شد
با هماهنگی دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان با اداره آموزش و پرورش رودبار قصران، دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب با هدف ترویج فرهنگ بهینه مصرف آب با حضور ٢٠٠ دانش آموز مقطع اول ابتدایی در سالن همایش دبستان نظامی گنجوی میگون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس واعظی مدیر امور آبفای رودبارقصران در این مراسم با اشاره به کاهش منابع آبی و بحران آب در کشور، فرهنگ‌سازی و ترویج فرهنگ بهینه مصرف آب را در بین دانش آموزان ضروری دانست.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر جان آب در خطر می‌باشد، از تک تک دانش‌آموزان در خواست کرد در راستای نجات آب تلاش نمایند.
در ادامه خانم بلوکات رییس اداره آموزش و پرورش رودبارقصران ضمن تشکر از برگزاری چنین برنامه های شاد و آموزنده برای دانش آموزان، برگزاری جشنواره فراگیری نخستین واژه آب را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که می‌تواند به درک بیشتر نسل جدید از اهمیت آب و حفظ منابع آبی کمک کند.

بر اساس این گزارش، در این مراسم با اجرای نمایش توسط گروه صافات، راه های صرفه‌جویی در مصرف آب به دانش‌آموزان، آموزش و بسته های آموزشی فرهنگی و هدایای دیگر نیز از سوی ابفا به کلاس اولی ها اهدا شد

گفتنی است این برنامه بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید