اخبار

آغاز رسمی پیش فروش انشعاب فاضلاب در شهرستان دماوند

آغاز رسمی پیش فروش انشعاب فاضلاب در شهرستان دماوند
در مراسمی با دستور فرماندار شهرستان دماوند، پیش‌فروش انشعاب فاضلاب در شهرستان دماوند به‌صورت رسمی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی،در این مراسم که در محل سالن همایش شرکت آبفای شرق استان تهران با حضور فرماندار شهرستان دماوند، معاون درآمد و امور مشترکین آبفای استان تهران،رییس گروه مشارکت بخش غیر دولتی دفتر تجهیز منابع مالی آبفای استان تهران، مدیرعامل، معاونین و مدیران آبفای شرق، بخشداران،شهرداران و روسای شوراهای شهرهای دماوند، رودهن و آبسرد و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد ، عملیات ثبت‌نام انشعاب فاضلاب با دستور فرماندار شهرستان دماوند در پنج شهر شهرستان دماوند آغاز شد.
در ابتدای جلسه مهندس صفری فرماندار شهرستان دماوند ضمن تاکید مجدد برای اجرای عملیات شبکه جمع آوری فاضلاب شهری، این طرح را به عنوان یکی از مصوبات کمیته برنامه‌ریزی استان در سطح شهرستان اعلام نمود که محقق شده است.

 

آغاز رسمی فروش انشعاب فاضلاب شهرستان دماوند
وی خاطر نشان کرد : جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب روستاهای شهرستان دماوند نیز یکی دیگر از اهداف مهم در راستای توسعه پایدار و گردشگری منطقه است.
در ادامه جناب آقای مهندس باقری معاون درآمد و امور مشترکین آبفای استان تهران بر اهمیت اجرای این طرح در راستای تامین منابع مالی مورد نیاز اجرای طرح مذکور مطابق با اختیارات قانونی شرکت‌های آب و فاضلاب تاکید کرد.
در بخش دیگر این مراسم، بصورت ویدیو کنفرانس، فروش انشعاب فاضلاب در واحد بهره برداری رودهن و با دستور فرماندار دماوند آغاز شد.
در ادامه نقطه نظرات آقای کچویی شهردار رودهن در خصوص این طرح ارائه و با جمع‌بندی مباحث توسط مهندس صفدری مدیر عامل آبفای شرق جلسه به پایان رسید
.
این طرح قرار است فاضلاب شهرهای دماوند، رودهن، آبسرد، کیلان و آبعلی را طی سه سال جمع‌آوری و تصفیه نماید و مردم در این شهرها از امروز می‌توانند انشعاب فاضلاب خود را به‌صورت اقساطی خریداری نمایند.

۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید