اخبار

برگزاری همایش مدیریت مصرف آب در جلسه انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان آزاده شهر رودهن

برگزاری همایش مدیریت مصرف آب در جلسه انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان آزاده شهر رودهن
با برنامه ریزی های بعمل آمده از سوی دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با مدیر دبیرستان آزاده شهر رودهن همایش مدیریت مصرف آب در جلسه انتخابات انجمن اولیاو مربیان این مدرسه در سالن آمفی تاتر این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، رابعه کیانی سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق طی سخنانی با اشاره به مسئله کمبود آب در کشور اظهار داشت: از آنجایی که نمایندگان انجمن اولیا و مربیان در مدارس از مؤثرترین اعضا برای ترویج و ارتقا فرهنگی در بین خانواده ها هستند، ضروری است برای داشتن آینده بهتر و حفظ محیط زیست و منابع طبیعی موجود، چنین  برنامه های آموزشی  در اهداف کلی آموزش و پرورش برای تربیت نسل جوان کشور و خانواده هایشان ، ایجاد روحیه قناعت و پرهیز از اسراف و مصرف زدگی گنجانده شود.

وی در ادامه ضمن بیان این مطلب که مصرف سرانه آب برای هر نفر در روز دو برابرمصرف جهانی است، افزود: بحران آب فقط در فصل تابستان نیست و هدف ما از برگزاری چنین جلساتی نهادینه سازی شعار اساسی سازگاری با کم آبی است که بتوانیم این مهم را دربین خانواده ها فرهنگ سازی کنیم.

سرپرست دفتر روابط عمومی آبفای شرق ابراز داشت: در سال جاری قصد داریم  با همکاری نمایندگان انجمن اولیا و مربیان فعال در مدارس برنامه های بازدیدی از از تصفیه خانه های آب و فاضلاب پردیس در راستای آشنایی خانواده ها با روند تصفیه آب و همچنین بازدید دانش آموزان از آزمایشگاه شرکت در هفته مشاغل را برگزار نماییم.

مدیریت و کادر آموزشی دبیرستان آزاده رودهن در پایان این جلسه ضمن تشکر از مجموعه آبفای شرق و در راس آن مهندس صفدری مدیرعامل شرکت پرداختن به مسائل مدیریت مصرف آب را یکی از اولویت های آموزشی خود در سال تحصیلی جاری عنوان کردند.


۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۶:۰۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید