اخبار

همایش مدیریت مصرف بهینه آب با حضور کارشناسان و رابطین مرکز بهداشت شهرستان دماوند برگزار شد

همایش مدیریت مصرف بهینه آب با حضور کارشناسان و رابطین مرکز بهداشت شهرستان دماوند برگزار شد
با هماهنگی دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و به درخواست مدیریت مرکز بهداشت و درمان شهرستان دماوند ، همایش مدیریت مصرف بهینه آب برای کارشناسان، رابطین و دانش آموزان بهورزی این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، سعید منصور بقاهی معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آبفای شرق ،در این همایش با بیان این مطلب که امروز مسئله مصرف آب شرب باید از دغدغه های اصلی خانواده ها قرار بگیرد افزود : باید با مدیریتی صحیح و برنامه ریزی های اساسی در این زمینه گام های موثری برداشت .

وی در ادامه ابراز داشت: نحوه مصرف ما می تواند علت مشکلات آینده فرزندانمان باشد و یا اینکه آب می تواند ارزشمندترین میراث ما برای آیندگان باشد.

معاون نظارت بر بهره برداری آبفای شرق در خصوص استفاده از توان رابطین مراکز بهداشت در سطح شهر ها افزود: رابطین مراکز بهداشت بعنوان سفیران و پیام رسانان آب در محلات مختلف می توانند نقش موثری در جهت اطلاع رسانی و نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب در بین خانواده ها داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان ساخت : با توجه به وقوع خشکسالی های متوالی در کشور، اصلاح الگوی مصرف آب امری حیاتی و ضروری به نظر می رسد. بنابراین باید زمینه های اصلاح الگوی مصرف را در جامعه فراهم کنیم که یکی از مهمترین شاخص های این امر اصلاح رفتار مصرف در خانواده ها است.

لازم به ذکر است در سمینار یاد شده دکتر خیر خواه سرپرست مرکز بهداشت و درمان دماوند،مهندس فرحت مدیر امور آبفای دماوند و خانم مهندس کیانی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق نیز حضور داشتند.


۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۰۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید