اخبار

حضور شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در نخستین مجمع سلامت شهرستان دماوند

حضور شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در نخستین مجمع سلامت شهرستان دماوند
با هماهنگی دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با شبکه بهداشت شهرستان دماوند، این شرکت در نخستین مجمع سلامت شهرستان دماوند حضور فعالانه یافت.

به گزارش روابط عمومی، نخستین مجمع سلامت شهرستان دماوند با حضور فرماندار، امام جمعه، شهردار،مسئولان و مدیران ادارات شهرستان دماوند روز شنبه بیست و سوم تیرماه جاری در محل سالن اجتماعات اردوگاه شهید مصطفی خمینی برگزار شد.

بر اساس این گزارش ، در این برنامه که با هدف شناسایی و ساماندهی خیرین سلامت صورت پذیرفت؛ در خصوص سلامت آب منطقه، سلامت اداری،سلامت روحی و جسمی و سلامت سازمانی مباحثی آموزش داده شد.

بنابر این گزارش ، همچنین در این جلسه با توجه به شرایط جوی و روند افزایش دما و بالا رفتن میزان مصرف انرژی ، مطالبی در خصوص صرفه جویی در مصرف آب و برق به حاضرین ارائه شد.

گفتنی است  کارشناس آزمایشگاه شرکت آبفای شرق در  حاشیه این مجمع با در معرض دید قرار دادن برخی لوازم آزمایشگاهی شرکت، چگونگی روند تامین کیفیت آب در مناطق شرق را توضیح داده و در ادامه از سوی دفتر روابط عمومی بسته های تبلیغاتی شامل پوشه ،کتاب آموزش مصرف بهینه و بروشور سازگاری با کم ابی بین بازدید کنندگان توزیع شد.

۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید