اخبار

با حضور رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات آبفای استان تهران در دومین جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی آبفای شرق در سال 97

از سوی مدیر عامل شرکت بر استقرار تفکر سیستمی در کلیه حوزه های کاری تاکید شد

از سوی مدیر عامل شرکت بر استقرار تفکر سیستمی در کلیه حوزه های کاری تاکید شد
دومین جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی شرکت اب و فاضلاب شرق استان تهران در سال 97 با حضور مهندس سقایی رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات آبفای استان تهران در محل دفتر مدیر عامل آبفای شرق برگزار شد. به گزارش روابط عمومی،در ابتدای جلسه مهندس صفدری مدیر عامل آبفای شرق استان تهران در سخنانی براستقرار تفکر سیستمی در سال جاری در شرکت تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی،در ابتدای جلسه مهندس صفدری مدیر عامل آبفای شرق استان تهران در سخنانی براستقرار تفکر سیستمی در سال جاری در شرکت تاکید نمود.

وی افزود: در تفکر سیستمی ، فرآیند شناخت مبتنی بر تحلیل (تجزیه) و ترکیب در جهت دستیابی به درک کامل و جامع یک موضوع در محیط پیرامون خویش است.

بر این اساس از آنجا که رفتار ما ریشه در نظام فکری ما دارد، کسی که دارای تفکر سیستمی است با موضوعات نیز برخورد سیستمی می کند و در رفتار های خود به دنبال تشخیص عناصر تشکیل دهنده موضوع و پیوندهای موجود میان این عناصر می گردد. به این ترتیب فردی که سیستمی فکر می کند تنها در جستجوی مجموعه ای از ویژگی های موضوع نمی گردد؛بلکه تفکر سیستمی به او کمک می کند به مسائل به صورت جامع و نظام مند نگاه کند.

مدیر عامل آبفای شرق در ادامه به استقرار مدیریت  کنترل پروژه در شرکت اشاره و تاکید کرد:تمامی فعالیت ها و برنامه های جاری شرکت باید در قالب کنترل پروژه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و گزارش پیشرفت کار به صورت مستمر ارائه شود.

در ادامه جلسه هریک از حوزه های تخصصی نسبت به ارائه نقطه نظرات خود اقدام کردند.

سپس مهنس سقایی رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات آبفای استان تهران پس از استماع صحبت های حاضرین ضمن تقدیر از زحمات همکاران آبفای شرق هدف از برگزاری این جلسات را افزایش سطح ارتباط نزدیک با همکاران جهت ارتقاء سطح کیفی انجام وظایف محوله سازمانی دانسته و نکاتی را بر اساس مباحث مطروحه پیرامون درج اطلاعات در سیستم DSR در معاونتها، استقرار نرم افزار کنترل پروژه PAY WEB ، نصب و راه اندازی نرم افزار مربوط به امور بازرگانی(خرید)،تهیه و استقرار نرم افزار مشترکین، راه اندازی اینترانت کلی شرکت هاو تهیه نرم افزار pm بیان کرد.


۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۵۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید