اخبار

بازدید دانش آموزان دبیرستان سمیه آبسرد از تصفیه خانه آب و فاضلاب شهر پردیس

بازدید دانش آموزان دبیرستان سمیه آبسرد از تصفیه خانه آب و فاضلاب شهر پردیس
به گزارش روابط عمومی امورآبفای شرق، دانش آموزان مقطع اول متوسطه دبیرستان سمیه آبسرد با هماهنگی قبلی با دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی این شرکت بهمراه دبیران اموزشی خود از تاسیسات تصفیه خانههای آب و فاضلاب شهر پردیس بازدید کردند.

در این بازدید کارشناس ناظر بر تصفیه خانه های این امور ضمن عرض خوشامدگویی و سفارشهای لازم در خصوص مصرف بهینه آب و با تاکید براینکه آب جایگزین ندارد، توضیحات لازم در خصوص فرایند و مراحل تصفیه آب شهر پردیس را ارائه و در ادامه دانش آموزان از بخش های مختلف تصفیه خانه بازدید کرده و با سیستم تصفیه ، تصفیه خانه آشنا شده و سولاتی را مطرح نمودند که از سوی دبیران مربوطه و کارشناس تصفیه خانه ، پاسخ لازم داده شد .

در ادامه به منظور آشنایی دانش‌آموزان با سیستم جمع‌آوری، تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب ،از تصفیه‌خانه فاضلاب پردیس  نیز بازدید بعمل آمد.

کارشناس بهره‌برداری  تصفیه خانه فاضلاب در حاشیه بازدید دانش آموزان از تاسیسات فاضلاب این شهر هدف از اجرای این طرح را حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آب‌های سطحی و زیرزمینی، ارتقای بهداشت عمومی و کاهش هزینه درمان عنوان کرد.

در پایان کتاب های مصرف بهینه آب در رابطه با اهمیت آب و روشهای جلوگیری از اسراف آب که توسط دفتر روابط عمومی تهیه شده بود بین دانش آموزان و دبیران آنها توزیع شد.

لازم به توضیح است بازدید فوق با حضور کارشناس HSE  تصفیه خانه فاضلاب و با رعایت  کامل اصول ایمنی انجام شد.


۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۱۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید