اخبار

با حضور معاون مهدسی و توسعه آبفای استان تهران و اعضای هیات مدیره آبفای شرق استان تهران

جلسه هم اندیشی معاونین و مدیران در خصوص برنامه های عملیاتی سال 97 برگزار شد

جلسه هم اندیشی معاونین و مدیران در خصوص برنامه های عملیاتی سال 97 برگزار شد
در جلسه هم اندیشی معاونین ، مدیران ستادی و بهره برداری شهرهای تابعه که با حضور مهندس رحیم زاده معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران،اعضای هیات مدیره،مدیرعامل، قائم مقام ، معاونان، مدیران ستادی، مدیران واحد های بهره برداری تابعه و کارشناسان مسئول معاونتها و دفاتر مدیریتی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در سالن آمفی تاتر فاطمه زهرا(س) برگزار شد، اهداف و برنامه های سال 97 و موانع پیش رو مطرح و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی، این جلسه پس از قرائت قرآن کریم با سخنان مهندس عزالدین قائم مقام شرکت درخصوص برنامه های مد نظرشان آغاز شد .وی در سخنانی در خصوص نحوه جمع بندی برنامه عملیاتی شرکت در سال 97 و ارائه آن در این جلسه توضیحاتی ارائه نمود. وی ابراز داشت: طبق این برنامه عملیاتی طوری حرکت خواهیم نمود که نتایج مطلوب آن تمامی شهروندان را در بر بگیرد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مرادی امام جماعت شرکت در سخنانی ضمن اشاره به روایتی از امام رضا(ع) که فرموده اند:" عبادت ، زیاد نماز خواندن و زیاد روزه گرفتن نیست بلکه عبادت تفکر در خلقت خداست"، همکاران مجموعه ابفا را به بکار بستن علم و دانش و معرفت و شناخت اهل بیت بیش از پیش در کارها توصیه نمود.

جلسه هم اندیشی

در ادامه جلسه معاونین حوزه های برنامه ریزی، بهره برداری، مهندسی و توسعه، مالی و پشتیبانی و درآمد و امور مشترکین به ارایه برنامه های عملیاتی حوزه های مربوطه خود پرداختند.

بر اساس این گزارش مدیران دفاتر ستادی حراست وامور محرمانه، حقوقی، قراردادها،مدیرت بحران، دفتر تجهیز منابع مالی،حسابرسی داخلی و دفتر روابط عمومی از جمله افرادی بودند که برنامه های اجرایی سال 97 خود را به سمع و نظر حاضرین در جلسه رساندند.

در بخش سوم این جلسه مدیران بهره برداری شهرهای فیروزکوه، دماوند، پردیس و لواسان گزارش عملکرد اقدامات خود و همچنین برنامه های آتی خود را برای سال جاری اعلام کردند.

سپس مهندس رحیم زاده معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران در سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از همکاران مجموعه آبفای شرق در راستای ایجاد و بهره برداری از طرح های مهم اظهار داشت: خوشبختانه پروژه های آبفای شرق طی دو سه سال اخیر روند رو به رشدی داشته و مهندس صفدری مدیرعامل شرکت در راس امور بطور جد پیگیر اجرای این طرح ها هستند.

مهندس صفدر ی مدیرعامل شرکت در ادامه جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره همکار گرامی مرحوم سیروس باطبی ضمن جمع بندی برنامه های ارائه شده از سوی معاونان و مدیران مجموعه آبفای شرق اظهار داشت، خداوند متعال را بسیار شاکریم که تمامی گزارش های ارائه شده نشان از آن دارد که  جایگاه شرکت آبفای شرق نسبت به سالهای گذشته بسیار تغییر کرده و این وضعیت بسیار مهم و حساس است که بتوانیم ایم وضعیت را حفظ و نگهداری کنیم و  امروز در این دوران گذر به برنامه ریزی، مدیریت سیستمی و مباحث نگهداری بیش از پیش نیاز داریم.

رییس هیات مدیره ابفای شرق افزود: خود نگاه بلند مدت داشتن نسبت به اقدامات، یک نگاه سیستمی است که نمونه این نگاه بلند مدت ایجاد تاسیسات پایش و اسکادای این شرکت است که می توان گفت در آینده بهترین اسکادا در سطح کشور باشد.  

مهندس صفدری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بحث کنترل پروژه تصریح کرد: مباحث کنترل پروژه فقط مختص طرح های فنی نبوده  بلکه با برنامه ریزی های صورت گرفته هر آنچه در شرکت انجام می شود باید توسط نرم افزار طراحی شده از سوی معاونت برنامه ریزی تحت کنترل یاشد و هر فرد به عنوان مسئول آن پروژه پاسخگوی چگونگی انجام آن باشد.

بنابر این گزارش، مباحث مربوط به تعمیرات و نگهداری،تجهیز ناوگان خودرویی شرکت، تسویه بخش اعظمی از مطالبات پیمانکاران تا کنون، تجهیز منابع مالی،ساماندهی پساب، تکمیل پروژه های نیمه تمام، استفاده از تنرژی های پاک و بررسی قراردادهای باز از دیگر موارد مطروحه ارائه شده توسط مدیرعامل آبفای شرق در این جلسه بود.

در پایان جلسه نیز از آقایان مهندس واعظی،فرحت و شمس مدیران بهره برداری شهرهای رودبار قصران، دماوند و آبعلی به جهت ارائه زحمات بی شائبه در راستای بازسازی و اصلاح تاسیسات شهرهای یاد شده تقدیر بعمل آمد.  

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۱۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید