اخبار

با مشارکت و همکاری روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و پژوهشسرای شهدای هسته ای فیروزکوه دومین مسابقه استانی آزمایش های آب برگزار شد

با مشارکت و همکاری روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و پژوهشسرای شهدای هسته ای فیروزکوه دومین مسابقه استانی آزمایش های آب برگزار شد
با همکاری و مشارکت دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و پژوهشسرای شهدای هسته ای شهرستان فیروزکوه به عنوان قطب آب، دومین مسابقه استانی آزمایش های آب در سطح دانش اموزان مقطع دبیرستان مدارس شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق، در این مراسم که با حضور قائم مقام  ،معاون نظارت بر بهره برداری و مدیر دفتر آزمایشگاه این شرکت و نیز  معاون آموزشی اداره اموزش و پرورش فیروزکوه،مدیر اجرایی پژوهشسرای شهرستان های استان تهران ، مدیر پژوهشسرای شهدای هسته ای فیروزکوه و مدیران و معلمان مدارس شهرهای تحت پوشش برگزار شد، مهندس عزالدین قائم مقام شرکت ضمن گرامیداشت روز کارگر و مقام معلم و تبریک  فرا رسیدن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و استقبال بسیار از برگزاری این برنامه اظهار داشت: ایران کشوری با اقلیم عمدتاً گرم و خشک است. رشد سریع جمعیت مهمترین عامل کاهش سرانه آب تجدیدشونده کشور در قرن گذشته بوده است. جمعیت ایران در طی این هشت دهه، از حدود ۸ میلیون نفر در سال 1306–۱۳۰۰ به 80 میلیون نفر تا پایان سال 1396 رسیده است. بر این اساس میزان سرانه آب تجدیدپذیر سالانه کشور کاهش یافته و در صورت ادامه این روند، وضعیت در آینده به مراتب بدتر خواهد شد. وی افزود: آموزش و پرورش به عنوان بستری فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه اب و انتقال آن به خانواده ها می تواند نقش مثمر ثمری داشته باشد. در ادامه مراسم  آقای کسائی معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه طی سخنانی در تشریح چگونگی روند برگزاری مسابقه ازمایش های آب ابراز داشت: 60 اثر در قالب تیمی از مدارس شهرستان های استان تهران به دبیر خانه به ریاست دکتر ایلکا ارسال شد و این آثار توسط داوران مشترک از سوی بخش آزمایشگاه آبفا و پژوهشسرای فیروزکوه مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت امروز در اختتامیه این مسابقه، 9 نفر در قالب سه تیم به مرحله نهایی راه یافتند. سپس خانم کیانی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا در سخنانی به عملکرد فرهنگی آموزشی این دفتر در سال تحصیلی 97-96 پرداخته و کیلیپی هم در این خصوص برای حاضرین به نمایش درآمد.

در پایان مراسم ضمن معرفی تیم های برگزیده لوح تقدیر و جوایزی مشترکا از سوی شرکت آبفا و پژوهشسرای شهدای هسته ای فیروزکوه به دانش اموزان اهدا شد.

لازم به ذکر است در استانه فرا رسیدن 12 اردیبهشت ماه سالروز گرامیداشت مقام معلم از مدیران و معلمانی که  در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب با شرکت آب و فاضلاب همکاری داشته اند قدردانی شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۲۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.