اخبار

تشکیل کار گروه تخصصی "قطب آب" با همکاری آبفای شرق و پژوهش‌سرای دانش آموزی شهدای هسته ای فیروزکوه

تشکیل کار گروه تخصصی "قطب آب" با همکاری آبفای شرق و پژوهش‌سرای دانش آموزی شهدای هسته ای فیروزکوه
کارگروهی با عنوان " قطب آب" با همکاری دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران و پژوهش سرای شهدای هسته ای فیروزکوه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی ، در این کارگروه که با حضور دکتر حیسن‌علی ایلکا مدیر پژوهش‌سرای شهدای هسته‌ای فیروزکوه، صابر احمدی مدیر امور آبفای فیروزکوه و خانم کیانی سرپرست  دفتر روابط عمومی ابفای شرق برگزار شد ، در خصوص برگزاری جشنواره های عکاسی، طراحی پوستر فاضلاب طلای خاکستری و نمایشگاه‌های علمی –پژوهشی آب با موضوع صرفه‌جویی در مصرف‌آب،بازچرخانی آب و استفاده از پساب فاضلاب با شرکت دانش‌اموزان مدارس تحت پوشش منطقه شرق استان تهران بحث و تبادل نظر شد.

مدیر پژوهش‌سرای شهدای هسته‌ای فیروزکوه در این جلسه ضمن بیان این مطلب که پژوهش‌سرا یک نهاد دولتی است که استعداد‌های دانش‌آموزان را شناسایی کرده و محیطی برای آنان ایجاد می‌کند که بتوانند شایستگی‌های خود را بروز دهند، افزود: در سال تحصیلی جدید ما قطب پژوهش های آب در استان تهران هستیم و تمام مناطق استان تهران با ما مراوده علمی و پژوهشی دارند که امید است با همفکری همکاران در سایر شهرستان های استان تهران بتوانیم به یک ایده  و راه حلی برسیم که دانش آموزان را آموزش دهیم تا در مصرف آب صرفه جویی کنند و فرهنگ صرفه جویی آب را از طریق دانش آموزان به خانواده ها منتقل کنیم.

 

 

کیانی سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق نیز در این جلسه آمادگی آبفا را برای همکاری با این پژوهش سرا اعلام کرده و ابراز امیدواری کرد با تلاش های هماهنگ بتوان به اهداف تعریف شده  در راستای نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه آب  بیش‌از پیش دست پیدا کرد.

لازم به توضیح است در پایان جلسه فوق مدیر پژوهش‌سرای شهدای هسته ای شهرستان فیروزکوه به همراه مدیر و پرسنل آبفای فیروزکوه و همچنین مدیر روابط عمومی آبفای شرق از آزمایشگاه باکتریولوژی آب شهرستان فیروزکوه و مرکز تله‌متری امور آبفای این شهرستان بازدید کردند .

بر اساس توافقات بعمل آمده مقرر شد با هماهنگی آبفا برنامه بازدید دانش آموزان و معلمان مدارس شهرستان فیروزکوه از آزمایشگاه فوق بعمل آید.


۱۸ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۲۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید