اخبار

نصب بنر های مدیریت مصرف در شهرهای تابعه شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران

نصب بنر های مدیریت مصرف در شهرهای تابعه شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران
به منظور جلب مشارکت مردمی در بحث مدیریت مصرف ، بنرهای آموزشی و ترویجی بهینه سازی مصرف آب در شهرهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران نصب شد.

   رابعه کیانی مدیر روابط عمومی آبفای شرق با اعلام این خبر گفت: شهرهای تحت پوشش این شرکت  به دلیل تامین آب مصرفی شهروندان  از چاه ها و منابع زیرزمینی ، همواره نیازمند مشارکت و همراهی مردم در جهت مدیریت  تقاضا و کاهش مصارف هستند.
   کیانی افزود: از همین رو؛ دفتر روابط عمومی به منظور آموزش، فرهنگ‌سازی و جلب مشارکت همگانی جهت گذر بی تنش از بحران کمبود آب  و دسترسی همگانی به آب اشامیدنی، نسبت  به  طراحی و نصب  بنرهای صرفه جویی و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در سطح شهرهای تابعه  با مشارکت  و همکاری شهرداری ها اقدام کرده است.

نصب بنر های صرفه جویی در شهرهای تحت پوشش شرکت


   وی  با سپاس و قدردانی از همراهی و همکاری شایسته شهرداری های شهرهای منطقه شرق در زمینه در اختیار قرار دادن فضاهای محیطی به منظور نصب بنرهای صرفه جویی در سطح شهر و آموزش و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب، از شهروندان درخواست کرد  با صرفه‌جویی و مدیریت مصارف علاوه بر استفاده مستمر و بدون دغدغه خود و خانواده، امکان بهره مندی سایر شهروندان را از آب آشامیدنی فراهم کنند.


۱۱ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید