اخبار

بازدید دانش آموزان مقطع اول دبیرستان از آزمایشگاه آبفای شرق استان تهران

بازدید دانش آموزان مقطع اول دبیرستان از آزمایشگاه آبفای شرق استان تهران
در راستای اهداف آموزش همگانی شرکت و بمنظور آشنایی و شناخت بیشتر دانش‌آموزان با فرآیند تصفیه آب ، آزمایشگاه آبفای شرق استان تهران مورد بازدید گروهی از دانش آموزان مدرسه آزاده شهر رودهن قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی ، در این بازدید علمی که با هماهنگی دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی این شرکت با آموزش و پرورش  و همزمان با روز آزمایشگاه صورت پذیرفت حدود ۴۰ نفر از دانش آموزان مقطع هفتم و هشتم دبیرستان  بهمراه دبیران خود از بخش‌های مختلف آزمایشگاه شرکت بازدید کردند و از نزدیک با فرآیند تصفیه آب در این منطقه آشنا شدند .

براساس این گزارش در بازدید فوق کارشناسان آزمایشگاه ضمن معرفی مشخصات فنی بخشهای مختلف،  ابتدا برای دانش آموزان درخصوص وضعیت منابع آبی و چگونگی آبرسانی این منطقه توضیحاتی ارائه کرده  و سپس کارشناسان آزمایشگاه با انجام آزمایشات فیزیکی ، شیمیایی و باکتریولوژی برروی آب ، نتایج آن را برای دانش‌آموزان بازگو نمودند .

درپایان دبیران مربوطه ضمن تشکر از زحمات دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی و  پرسنل آن به جهت برقراری همکاری تنگاتنگ با آموزش وپرورش در زمینه برگزاری بازدیدهای آموزشی مصرف بهینه آب از مدیریت مؤثرسرکارخانم کیانی سرپرست دفتر روابط عمومی آبفای شرق به منظور تأمین سلامت و توزیع آب آشامیدنی منطقه تقدیر و قدردانی کردند.

گفتنی است بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته دانش آموزان مقطع نهم نیز در هفته های آتی از آزمایشگاه بازدید بعمل می‌آورند. 


۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۰۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید