اخبار

بازدید دانش آموزان دبیرستانی مدارس بومهن و رودهن از تصفیه‌خانه آب پردیس

بازدید دانش آموزان دبیرستانی مدارس بومهن و رودهن از تصفیه‌خانه آب پردیس
طی برنامه‌های جداگانه با هماهنگی دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران دانش آموزان دبیرستان های دخترانه راستی بومهن و پسرانه شهید بهشتی رودهن از تصفیه‌خانه آب پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی  تعداد 70 نفر از دانش آموزان دختر و پسر در مقطع دبیرستان طی دو روز و با هماهنگی قبلی بهمراه مربیان اموزشی خود از تاسیسات تصفیه خانه آب پردیس بازدید کردند.

در این بازدید ها کارشناسان  تصفیه خانه ضمن ارائه سفارشهای لازم در خصوص مصرف بهینه آب و با تاکید براینکه آب جایگزین ندارد، توضیحات لازم در خصوص فرایند و مراحل تصفیه آب را توضیح داده و در ادامه دانش آموزان از بخش های مختلف تصفیه خانه بازدید و سوالاتی را مطرح نمودند که از سوی کارشناس آزمایشگاه تصفیه خانه پاسخ لازم به آنها داده شد.

گفتنی است هدف از انجام این چنین برنامه‌ها آشنایی دانش اموزان با فعالیت های شرکت آب و فاضلاب است چرا که در این بازدیدها دانش اموزان با چگونگی تصفیه  و تولید آب آشنا می شوند.
دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق با تقدیر از مسئولان مدارس یاد شده به دلیل پیشگامی در این برنامه آمادگی این دفتر را از برگزاری بازدیدهای علمی دانش اموزان مدارس  از تاسسات آب و فاضلاب اعلام کرد.
۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید