اخبار

زنگ آموزش مصرف بهینه آب در مدارس ابتدایی تحت پوشش آبفای شرق به صدا درآمد

زنگ آموزش مصرف بهینه آب در مدارس ابتدایی تحت پوشش آبفای شرق به صدا درآمد
باحضور قائم مقام مدیرعامل، مدیر و کارکنان روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران ، مدیر دفتر حراست اداره آموزش و پرورش شهر رودهن و مسئولان و معلمان و دانش‌آموزان مدرسه پروین اعتصامی زنگ آموزش مصرف بهینه آب به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی، در مراسم نمادینی که در دبستان پروین اعتصامی شهر رودهن برگزار شد مهندس عزالدین قائم مقام مدیرعامل شرکت آبفای شرق مطالبی را در خصوص مصرف بهینه آب برای دانش‌آموزان بازگو کرد.

وی ابراز داشت: برگزاری این مراسم به منظور فرهنگ‌سازی در خصوص مصرف بهینه آب توسط دانش‌آموزان انجام شده و با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که با کارشناسان دفتر روابط عمومی آبفا بعمل آمده، برنامه‌های فرهنگی- آموزشی ویژه دانش‌آموزان ابتدایی به صورت مستمر در طول سال تحصیلی به اجرا درمی‌آید که می‌تواند فرهنگ مصرف را بین دانش ‌آموزان نهادینه سازد.

زنگ آموزش ۲

قائم مقام مدیرعامل آبفای شرق در بخش دیگری از سخنانش افزود: اجرای برنامه های فرهنگی در مدارس ابتدایی می‌تواند در خانواده‌ها تاثیرگذار باشد، زیرا دانش‌آموزان با انتقال آموزه‌های خود به خانواده‌ها، فرهنگ صرفه‌جویی را در سطح جامعه گسترش داده و آثار آن در بلند مدت آشکار خواهد شد.

بر اساس این گزارش علاوه بر اجرای مراسم نواختن زنگ اصلاح الگوی مصرف آب که با اجرای برنامه های متنوع هنری و نمایشی همراه بود روش‌های صحیح مصرف‌ آب توسط کارشناس دفتر روابط عمومی آبفا آموزش داده شد و دانش‌اموزان نیز فواید آب را بیان نموده و راه‌کارهای صرفه‌جویی در مصرف آب را بیان کردند.

گفتنی است با هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی دفتر روابط عمومی آبفای شرق زنگ آموزش مصرف بهینه آب بطور همزمان در مدارس ابتدایی تحت پوشش این شرکت به‌ صدا درآمد.


۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید