اخبار

با همکاری شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران جنگ نیرو در پارک خانواده گیلاوند برگزار شد

با همکاری شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران جنگ نیرو در  پارک خانواده گیلاوند برگزار شد
جشنواره صرفه‌جویی به منظور ترویج فرهنگ مصرف آب و انرژی در چارچوب جشنواره سراسری وزارت نیرو (جنگ نیرو) در پارک خانواده شهرک‌ فرهنگیان گیلاوند برگزار شد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: جشنواره بزرگ صرفه‌جویی در مصرف آب به منظور آموزش و فرهنگ سازی روش های صرفه جویی و جلب مشارکت همگانی در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب با حضور جمع پرشماری از خانواده ها و اقشار مختلف مردم دماوند و گیلاوند برگزار شد.

حسین رضایی در ادامه وضعیت خشکسالی های پی درپی در سالهای اخیر و تنش های آبی در شهرهای مختلف کشور را از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

وی افزود: با تلاش دفتر روابط عمومی در حاشیه برگزاری این جشنواره ایستگاه های فرهنگی و غرفه های نقاشی، گریم صورت کودکان برپاشد که با حضور جمع زیادی از کودکان و خردسالان در این غرفه همراه بود و به تعدادی از کودکان و دانش آموزان به قید قرعه جوایزی از سوی شرکت اهدا شد.

همچنین  اجرای برنامه‌های زنده و شاد هنری و آموزشی توسط گروه نمایش به همراه اجرای موسیقی و هنرنمایی و برگزاری مسابقه در سه سطح برای گروه کودکان، مادران و پدران و اهدای جوایز به شرکت کنندگان در هر بخش همراه با توزیع 250 عدد اقلام و هدایای تبلیغی و آموزشی، از جمله برنامه هایی بود که به منظور آموزش عمومی و جلب مشارکت همگانی در ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب برگزار شد.


۲۸ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۱۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید