اخبار

شرکت آب‌ و فاضلاب شرق استان تهران موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2015 شد

شرکت آب‌ و فاضلاب شرق استان تهران موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2015 شد
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و تامین منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو با ورژن جدید 2015 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، علی‌اکبر قربان خان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: دفتر پژوهش و بهبود بهره‌وری آبفای شرق در راستای انجام فعالیت‌های علمی و پژوهشی و بهبود بهره‌وری مدیریت نسبت  به انجام اقداماتی در خصوص اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت با ورژن جدید 2015 نمود که بر این اساس گروه ممیزی شرکت توف در اواخر فروردین ماه سال جاری به ممیزی دفاتر مختلف ستادی و واحدهای تابعه مرتبط با موضوع پرداخت.

وی در ادامه افزود: در راستای اقدامات انجام گرفته فوق و با تلاش جمعی همکاران با موفقیت ممیزی به انجام رسیده و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 2015 برای شرکت صادر شد.

بنابر اعلام سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی آبفای شرق همچنین دفتر پژوهش و بهبود بهره‌وری این معاونت در حوزه نظام پیشنهادات موفق به دریافت حدود 300 پیشنهاد از سوی همکاران شده و به منظور قدردانی از همکاران پیشنهاد دهنده پاداش در قالب کارت هدیه تقدیم شده است.

لازم به ذکر است با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در راستای بهبود بهره‌وری و انجام فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی ، این دفتر آمادگی لازم را به منظور ارائه مقالات علمی مرتبط با آب و فاضلاب و  پیگیری طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی همکاران داشته تا به یاری خدا گامهای موثری در جهت ارتقای سطح علمی و پژوهشی و تحقیقاتی شرکت برداشته شود.

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۲۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید