اخبار

جلسه شورای اداری شرکت آب وفاضلاب شرق استان تهران برگزار شد

جلسه شورای اداری شرکت آب وفاضلاب شرق استان تهران برگزار شد
جلسه شورای شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با حضور مدیرعامل ،معاونین و مدیران ستادی و امور بهره‌برداری در سالن کنفرانس ستاد شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،در این جلسه مجتبی صفدری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ضمن اشاره به نام گذاری سال جدید گفت: هدف‌گذاری های سال 96 در بخش های مختلف شرکت باید مبتنی بر دیدگاه های مقام معظم رهبری باشد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که مدیریت مصرف، یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی است گفت: یکی از سیاستهای اصلی ما در تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده بهینه و مطلوب از داشته هایمان است و باید در این زمینه اقدامات لازم در جهت مدیریت مصرف انجام شود که یکی از این راهکارها شناسایی مشترکین پر مصرف است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از دیگر فعالیتهای مدون شده برای اجرا در راستای اقتصاد مقاومتی در این شرکت را افزایش بهره وری،توانمند سازی نیروی انسانی کارآمد و به کارگیری آنها در بخش های مختلف بر اساس تخصص عنوان کرد.

مهندس صفدری در ادامه هماهنگی با معاونت برنامه‌ریزی در خصوص عملکرد صحیح DSR ، پیگیری مصوبات جلسات قبلی و برنامه‌ریزی فعالیت‌ها برای سال جاری را خواستار شد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد :کلیه کارکنان شرکت ، تمام تلاش خود را در راستای اجرای شعار سال 96 " اقتصاد مقاومتی، تولید اشتغال" به کار گیرند تا شاهد خدمت رسانی مطلوبتر به شهروندان در سال جدید باشیم.

شایان ذکر است در این جلسه معاونین  و مدیران برنامه های حوزه فعالیت خود را در زمینه تحقق  شعار اقتصاد مقاومتی اعلام کردند.

 

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۵:۲۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید