اخبار

دیدار با مادران و همسران شهدا بمناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا

دیدار با مادران و همسران شهدا بمناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا
همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) و روز بزرگداشت شهدا، مسئولان شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران به دیدار خانواده معزز شهدای دماوند رفته و یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی، به منظور زنده نگه داشتن  یاد و خاطره شهدا و در راستای تجلیل وتکریم از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان فرمانده پایگاه بسیج علی‌ابن ابیطالب (ع) مستقر در آبفای شرق، مدیر و کارکنان دفتر روابط عمومی ، مدیر و کارکنان امور بهره‌برداری دماوند با حضور در منزل همکار بازنشسته و برادر شهید سهراب‌زادی با آنان دیدار کردند.

حمزه روشنی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج آبفای شرق در این دیدار گفت بازدید از خانواده‌های معزز شهدا از دستور کار سالانه مسئولان محسوب می‌شود و هر سال در چند نوبت این سنت حسنه با حضور مسئولان این شرکت اجرا می‌شود.

وی افزود: قدم های استوار مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت رشادت ها و خون همین شهدای عزیز است،و دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف و افتخارات همه مسئولان است. وی حضور در کنار خانواده معظم شهدا را  توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی دانست و افزود: دیدار و سرکشی  از خانواده های معظم شهدا قطعاً موجب دلگرمی و نشاط بیشتر مسئولان خواهد شد..

حسین رضایی مدیر دفتر روابط عمومی آبفای شرق نیز در این دیدار تصریح کرد: دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران علاوه بر دلجویی از آنان و قدردانی    

 . ازحمات والدین شهدا و پاسداشت خون آن عزیزان سبب می‌شود که مسئولان برای ادامه خدمت‌رسانی به مردم با روحیه بهتری گام بردارند

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۴۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید