اخبار

آموزش مدیریت مصرف آب آشامیدنی به دانش‌آموزان در بومهن

آموزش مدیریت مصرف آب آشامیدنی به دانش‌آموزان در بومهن
دانش‌آموزان مدرسه آزادواری بومهن از برنامه‌های آموزشی دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی، با هدف فراگیری روش‌های مصرف بهینه آب آشامیدنی برای بیش از 270 دانش‌آموز در  مدرسه ابتدائی آزادواری   برنامه‌های آموزشی اجرا شد.

بر اساس این گزارش در برنامه آموزشی یاد شده که به تفکیک هر کلاس بطور جداگانه انجام شد،راه‌های حفظ منابع آب، روش‌هایی که منجر به هدر رفت سفره‌های آب زیرزمینی می‌شود، عواملی که باعث آلودگی منابع آب می‌شوند و روش‌های صحیح مصرف آب در قالب نمایش فیلم‌های انیمیشن برای دانش‌آموزان حاضر در این برنامه به نمایش گذاشته شد.

سیده اشرف هاشمی کارشناس روابط عمومی آبفای شرق در ادامه ضمن تقدیر از همکاران فرهنگی در مدارس در راستای آموزش همگانی ترویج فرهنگ مصرف بهینه، گفت: آموزش به دانش‌آموزان در مدارس می‌تواند در روند فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب کمک بسزائی داشته باشد..

وی همچنین با بیان اینکه دانش آموزان باید حامیان آب در منزل، محله و مدارس باشند و با نظارت بر شیرآلات مانع از هدر رفت آب شوند، افزود: اجرای طرح حامیان آب گامی مؤثر برای نقش‌آفرینی دانش‌آموزان در امر فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب است.

گفتنی است در پایان این برنامه آموزشی اقلام تبلیغاتی از سوی آب و فاضلاب شرق استان تهران در بین دانش‌آموزان توزیع شد.

۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۳۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید