اخبار

با حضور مدیر عامل جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد

با حضور مدیر عامل جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد
با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران ستادی و مدیران امور تابعه در شهرهای تحت پوشش جلسه شورای معاونین شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در سالن کنفرانس خانه معلم روح افزاء دماوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مجتبی صفدری مدیر عامل شرکت در  این نشست ابتدا ضمن تشکر از همکاران به منظور برگزاری با شکوه مراسم افتتاحیه تصفیه‌خانه های فاضلاب شهرهای لواسان و میگون با استماع گزارش کلی در خصوص شرکت و چالش‌های پیش‌رو اظهار داشت: فلسفه تشکیل این جلسات تعامل، همفکری و گفتمان نیروهای انسانی است تا در کنار هم و با شنیدن نظرات یکدیگر، بتوانیم به نحو شایسته‌تری تصمیمات عملیاتی را  اخذ کنیم.

مدیر عامل شرکت آبفای شرق در ادامه بر نظارت مستمر و همه جانبه در کارهای شرکت تاکید کرد و گفت: سیاست ها و تصمیمات کلان شرکت می بایست به نحو مطلوب برای تمام سطوح سازمانی اطلاع رسانی شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود بر لزوم وجود انضباط مالی و مدیریت هزینه ها تأکید کرد و اظهار داشت: انضباط مالی عامل مهمی در کارآمدی یک شرکت است. وجود انضباط در پرداخت و هزینه های جاری عامل ایجاد تعادل در شرایط مختلف است. منظور از مدیریت هزینه‌ها صرفاً کاهش آن نیست بلکه این نظم و مدیریت عامل افزایش کارآمدی و شفافیت مالی است.

صفدری همچنین در بخش دیگری از سخنانش آموزش کارکنان در بخش تله‌متری و تسریع در پاسخگویی مکاتبات  واحدهای بهره‌برداری را مورد تاکید قرار داد.

مدیرعامل آبفای شرق در ادامه سخنانش برقراری پوشش بیمه‌ای مناسب برای تاسیسات، مخازن، چاه‌ها و ایستگاه‌های پمپاژ را  از مدیران خواستار شد.

در پایان معاونین و مدیران ستادی به ارائه گزارش‌های تحلیلی از حوزه‌های تحت پوشش خود پرداختند.

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۴۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید