اخبار

بازدید دانش آموزان دبیرستان نبوت تهران از تصفیه خانه آب پردیس

بازدید دانش آموزان دبیرستان نبوت تهران از تصفیه خانه آب پردیس
با هدف آشنایی با چگونگی آماده نمودن آب قابل آشامیدن ، دانش آموزان پایه دوره اول متوسطه دبیرستان نبوت تهران از تاسیسات تصفیه‌خانه آب شهر پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی، جمعی از دانش‌آموزان دختر در این بازدید  از نزدیک در جریان فعل و انفعالات تصفیه‌خانه آب قرار گرفتند و از توضیحات کارشناسان مربوطه بهره‌مند شدند.

در این بازدید دانش آموزان ضمن بررسی و دریافت توضیحات کامل توسط سرپرست تصفیه خانه در خصوص روند تصفیه آب ، با قسمتهای مختلف تصفیه خانه از جمله پیش صافی،  صافی شنی کند، نحوه گندزدایی، مخازن ذخیره، دستگاههای تله متری و ایستگاه پمپاژ آشنا شدند.

حسین رضایی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق  با اشاره به استقبال گسترده دانش آموزان و معلمان  در سال تحصیلی جاری از برگزاری چنین بازدیدهایی اظهار امیدواری کرد ؛ در سال جدید با کمک مربیان ودانش آموزان این برنامه‌های  ارزشمند با سرعت بیشتری عملیاتی شود و ما شاهد مشارکت بیشتر مردم در مسیر آموزش و اجرای روش‌های مصرف بهینه آب باشیم.

در پایان دانش آموزان از بخشهای مختلف تصفیه‌خانه  بازدید و  درهر مرحله توضیحات لازم برای آنها از سوی مدیر تصفیه‌خانه  ارائه شد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۵۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید