اخبار

توسط شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران جشنواره فرهنگی حمایت از آب برگزار شد

توسط شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران جشنواره فرهنگی حمایت از آب برگزار شد
با برنامه ریزی‌های صورت گرفته توسط دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران جشنواره فرهنگی "حمایت از آب" در نیمه اول بهمن ماه جاری با حضور قائم مقام شرکت، مدیران آبفا، مسئولان آموزش و پرورش و دانش‌آموزان و حامیان آب فعال در مدارس شهر های تحت پوشش در سالن آمفی‌تاتر دانشگاه آزاد اسلامی رودهن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، جشنواره فرهنگی "حمایت از آب" با حضور نزدیک  به 500 نفر از مخاطب مقطع ابتدایی با هدف آموزش و نهادینه‌سازی فرهنگ صحیح آب برپا شد.

ابوالفضل صدراییه  قائم مقام مدیرعامل شرکت ضمن حضور در این مراسم ، آشنایی و آموزش کودکان با مفاهیم صرفه جویی در مصرف آب با بکارگیری روش های ساده را یکی از اولویت های فرهنگی شرکت آبفای شرق استان  تهران دانست و اظهار داشت : تصمیم داریم اجرای برنامه های فرهنگی و هنری را در سطح مدارس ابتدایی به طور مستمر ادامه دهیم.

قائم مقام مدیرعامل آبفای شرق در ادامه با بیان اینکه وضعیت آب در کشور مطلوب نبوده و با کمبود آن روبه رو هستیم، افزود: هدف شرکت آب و فاضلاب فرهنگ سازی صرفه جویی  در مصرف آب و آموزش طریقه صرفه جویی بجا و درست  مصرف کردن آب است.  به ویژه در بین دانش آموزان که این مفاهیم را به خوبی دریافت می‌کنند و به درستی نیز انتقال می‌دهند.

بر اساس این گزارش اجرای نمایش گروه طلیعه صبح، نمایش موزیکال توسط دانش‌آموزان ، اجرای دکلمه آب و برگزاری مسابقه و اهدای هدایا در بین دانش‏آموزان تمامی مدارس شرکت‏کننده در جشنواره  فوق از اهم فعالیت‏های فرهنگی و هنری در این برنامه بود.

گفتنی است جشنواره یاد شده با تقدیر و تشکر از مسئولان و معلمانی که با شرکت آبفا همکاری فعالانه دارند پایان یافت.

لازم به ذکر است سپاسنامه آب که توسط دانش‌آموزان مدرسه طرح نو پردیس تهیه شده بود نیز در این برنامه تقدیم قائم مقام مدیرعامل شرکت شد.

۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید