اخبار

برای نخستین بار توسط روابط عمومی آبفای شرق استان تهران کتاب حامیان آب چاپ شد

برای نخستین بار توسط روابط عمومی آبفای شرق استان تهران کتاب حامیان آب چاپ شد
اولین کتاب حامیان آب مدارس حوزه آبفای شرق استان تهران به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی، حسین رضایی مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت با اعلام این خبر اظهار داشت: هرساله با تلاشها و برنامه ریزی های کارشناسان دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی ضمن آموزش دانش آموزان مدارس در شهرهای تحت پوشش شرکت، دانش آموزان منتخب و داوطلب در لیست حامیان آب قرار گرفته و ضمن تحصیل در این حوزه نیز به فعالیت می پردازند.

در این کتاب که برای اولین بار به سفارش شرکت آبفای شرق به چاپ رسیده به روش‌های مصرف بهینه آب در قالب شعر  پرداخته و خواننده را با چگونگی این فعالیت‌ها بیشتر آشنا می‌کند. از دیگر نکات قابل توجه این کتاب نیز می‌توان به صفحه‌ای از آن به شکل پاکت‌نامه  اشاره کرد که برای نقاشی دانش‌آموزان و ارسال آن به شرکت آبفا جهت شرکت در مسابقه نقاشی طراحی شده است.

رضایی در ادامه با اشاره به اجرای برنامه‌های آموزشی توسط شرکت آبفای شرق در سطح مدارس و همزمان با آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: با اجرای برنامه‌های آموزشی توسط کارشناسان این شرکت بیش از 250 دانش آموز در مدارس ابتدایی شهرهای تحت پوشش ضمن ثبت نام و قرار گرفتن در گروه "حامیان آب" با فرهنگ مصرف بهینه آب نیز آشنا می‌شوند.

مدیر روابط عمومی آبفای شرق تصریح کرد: در این طرح دانش آموزان ضمن اینکه به عنوان حامیان آب نام برده شده‌اند از آنها درخواست شده تا نسبت به مدیریت آب در  مدارس و منازل، یاری رسان خوبی برای جامعه باشند.

لازم به ذکر است کتاب حامیان آب در  تیراژ 2500 نسخه انتشار یافته و  در اختیار حامیان آب قرار می‌گیرد.

۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۳۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید