اخبار

برگزاری دوره آموزش آشنایی با مفاهیم آب در مدارس رودهن

برگزاری دوره آموزش آشنایی با مفاهیم آب در مدارس رودهن
دومین دوره آموزش آشنایی با مفاهیم آب ویژه تشکل‌های دانش آموزی شهر رودهن در مدارس البرز و شهید سجادیان این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، حسین رضایی مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت با اعلام این خبر اظهار داشت: وظیفه اصلی ما فرهنگ‌سازی استفاده صحیح از آب در سنین کودکی و با کمک مربیان در مدارس است.
وی مربیان آموزشی در مدارس را بهترین مروجین انتقال و ترویج فرهنگ استفاده صحیح از آب دانست و عنوان داشت: با فرهنگ‌سازی استفاده صحیح از آب در مدارس، دانش‌آموزان می‌توانند این فرهنگ را  در خانواده و جامعه توسعه دهند.
مدیر روابط عمومی آبفای شرق بی‌توجهی به منابع آب منطقه و انتظارات مردمی برای انتقال آب از مناطق دوردست به شهر را یکی از مشکلات کنونی عنوان کرد و گفت: ما بدون توجه به منابع موجود آب در منطقه به جای استفاده صحیح و حفظ و نگهداری از این منابع، انتظار انتقال آب از منابع دوردست به این منطقه را داریم در صورتی که این امر با مشکلات و هزینه‌های فراوانی همراه است.

بنابر این گزارش پس از آموزش ارائه شده توسط کارشناس آموزش آبفای شرق ، حامیان آب با دریافت کارت شناسایی و کتاب حامیان آب در امر ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب مشارکت کرده و ضمن فراگیری آموزش‌های شیوه‌ مصرف بهینه آب به دیگران نیز آموخته‌های خود را انتقال می‌دهند.

لازم به ذکر است دومین دوره آموزشی آشنایی با مفاهیم آب ویژه  دانش‌آموزان شهر رودهن با حضور نزدیک به 500 نفر از دانش‌آموزان برگزار شد.

.

۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۰۳
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید