اخبار

هشدار آبفای فیروزکوه به مشترکین در خصوص مقابله با یخ زدگی تاسیسات آب

هشدار آبفای فیروزکوه به مشترکین در خصوص مقابله با یخ زدگی تاسیسات آب
امور بهره‌برداری آبفای فیروزکوه با نصب بنر در سطح شهر در خصوص مقابله با یخ زدگی تاسیسات آب به مشترکین هشدار داد.

به گزارش روابط عمومی، صابر احمدی سرپرست امور بهره‌برداری فیروزکوه با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور آگاهی مشترکین و جلوگیری از یخ زدگی تاسیسات آب دو عدد بنر با موضوع یاد شده در محدوده شهرک ایثار و دشت ناصر نصب شد.

وی در ادامه افزود: برودت و سرمای بی سابقه طی سالهای گذشته ، یخ زدگی تعداد زیادی از انشعابات آب و بخشی از تاسیسات آب رسانی این شرکت را در برداشت که این امر علاوه بر خسارات زیاد ، معضلات گوناگونی را بوجود آورده بود.

 سرپرست آبفای فیروزکوه ابراز داشت : عمده موارد یخ زدگی تاسیسات مربوط به کنتور و لوله های آب داخل منازل می باشد که با رعایت موارد ایمنی از سوی شهروندان به راحتی قابل پیشگیری است.

وی با اشاره به اقداماتی که شهروندان می توانند در خصوص پیشگیری از یخ زدگی لوله ها و کنتورهای منازلشان انجام دهند، اعلام کرد: عایق نمودن دور کنتور به وسیله پشم شیشه، گونی ،موکت و سایر الیاف مصنوعی در محفظه کنتور و عایق بندی لوله های آب در فضای باز ساختمان از جمله این راهکارهاست.

این گزارش همچنین حاکی است آبفای ارجمند نیز با نصب بنر‌های تبلیغاتی در سطح شهر از یخ‌زدگی کنتورهای آب به مشترکین جلوگیری بعمل آورد.

۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۹
روابط عمومی آبفای فیروز کوه |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید