اخبار

بازدید بازرس نهاد ریاست جمهوری از تاسیسات تصفیه‌خانه‌های پردیس و لواسان

بازدید بازرس نهاد ریاست جمهوری از تاسیسات تصفیه‌خانه‌های پردیس و لواسان
بازرس نهاد ریاست جمهوری و نماینده سازمان برنامه و بودجه استان تهران از تاسیسات تصفیه‌خانه های پردیس و لواسان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی، مهندس لامعی بازرس نهاد ریاست جمهوری و مهندس مهام از سازمان برنامه و بودجه استان تهران از مراحل پیشرفت احداث و همچنین عملکرد بخش‌های مختلف تاسیسات تصفیه‌خانه های پردیس و لواسان بازدید کردند.

در این بازدید که با حضور مهندس صدراییه قائم مقام مدیر عامل و سرپرست معاونت مهندسی و توسعه آبفای شرق صورت گرفت، مهدی تهرانی مدیر اجرایی طرح های جمع‌آوری و تصفیه این شرکت ضمن عرض خیر مقدم و قدردانی به جهت حضور مستمر مسئولین دلسوز نظام و تشویق روحیه بخش به تلاشگران عرصه خدمت، توضیحاتی در خصوص چگونگی احداث، پیشرفت و عملکرد پروژه‌های مذکور ارائه کرد.
وی در این زمینه گفت: تمام سعی ما این بوده که در حد ایده آل یک تصفیه‌خانه، اقدامات قابل قبولی داشته باشیم و نسبت به رضایت مندی مشترکان  تحت پوشش شهرهای فوق و رعایت استانداردها حرکت نمائیم.

بر اساس این گزارش در ادامه بازدید های فوق مسولان آبفای شرق قول حمایت مسولان در راستای تسریع در تامین منابع مالی به منظور اتمام عملیات اجرایی تصفیه‌خانه فاضلاب پردیس را گرفتند.

۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۳۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید