اخبار

جلسه شورای معاونین و مدیران در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد

جلسه شورای معاونین و مدیران در شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شد
سومین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در سال 95 برگزار و تصمیمات لازم در خصوص مسایل و موضوعات مطروحه اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق، مجتبی صفدری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت در این جلسه با تاکید بر جلب رضایت حداکثری شهروندان و خدمات رسانی مطلوب گفت : عملکرد صحیح کارکنان و تکریم ارباب رجوع باعث افزایش سطح رضایتمندی خواهد بود و با هماهنگی بیشتر واحدهای مختلف در شهرهای تحت پوشش خواهیم توانست بهترین و بیشترین خدمات را به شهروندان ارائه دهیم و مفهوم توسعه را به معنی واقعی عملیاتی نماییم.

 در ادامه  هم اندیشی شورای  معاونین و مدیران آبفای شرق، گزارشی از فعالیت های واحدهای بهره‌برداری تحت پوشش ارائه و مشکلات و مسائل موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهندس صفدری در پایان ضمن جمع‌بندی مطالب مطروحه،  برنامه‌ریزی فعالیت‌ها در شش ماهه دوم سال ،صرفه جویی درهزینه ها و افزایش کیفیت کارها  ، ارائه برنامه بلند مدت و کوتاه مدت، وصول مطالبات بر اساس قوانین و مقررات ، انجام مهندسی ارزش در اجرای پروژه ها در راستای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی ، هدف‌گذاری پروژه‌ها در دهه فجر، سلامت کاری و رعایت  شئونات اخلاقی و توجه به معنویات و نظارت ستادی و پیگیری کارها را از حاضرین در جلسه درخواست نمود.

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید