اخبار

مسابقه تیراندازی در بین اعضای شورای بسیج آبفای شرق استان تهران برگزار شد

مسابقه تیراندازی در بین اعضای شورای بسیج آبفای شرق استان تهران برگزار شد
مسابقه تیراندازی در حاشیه دومین جلسه شورای بسیج شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در سال جاری با حضور اعضای شورای بسیج در باشگاه تیراندازی مهام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق، در جلسه ای که پس از اجرای مسابقه تیراندازی برگزار شد،  حمزه روشنی فرمانده پایگاه بسیج حضرت علی‌ابن ابیطالب (ع)  شرکت ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت در خصوص شان و منزلت آن بزرگوار ایراد سخنرانی کرده و در ادامه شهادت سردار شاکری مدیر عقیدتی و نظارت حوزه آبفای استان تهران را به خانواده آن بزرگوار تبریک و تسلیت گفت .

 

جلسه بسیج

وی در ادامه خاطر نشان ساخت، خاطره شهدا را باید همیشه در سطح شرکت زنده نگه داشت تا مدیون خون شهیدان در پیشگاه خداوند نباشیم.

فرمانده بسیج آبفای شرق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ایی در دیدار با اقشار مردم و مطالب مطرح شده در آن جلسه پرداخته و سپس نسبت به موارد دستور جلسه از جمله پیگیری مصوبات جلسات قبل، تشریح مصوبات جلسه فرماندهان تهران، ارائه گزارش عملکرد سال جاری معاونت‌ها به تفکیک و تشکیل ستاد هفته دفاع مقدس و ارائه برنامه‌های پیشنهادی به تفکیک معاونتها برای تصویب اقدام لازم بعمل آمد.

در پایان نیز اعضای شورای یاد شده برنامه ها و نظرات خود را مطرح کردند.

۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۵:۴۹
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید