اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی مصرف بهینه آب برای دانش آموزان کلاسهای پایگاه تابستانی شهر پردیس

برگزاری کارگاه آموزشی مصرف بهینه آب برای دانش آموزان کلاسهای پایگاه تابستانی شهر پردیس
دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران ضمن هماهنگی با آموزش و پرورش در روزهای گرم تابستانی ، مصرف بهینه آب را به دانش آموزان کلاسهای پایگاه تابستانی شهر پردیس آموزش داد .

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، دراین کارگاه آموزشی که بیش از 30 دانش آموز به همراه مادرانشان حضور داشتند نکات آموزشی مصرف بهینه آب از جمله زمان لازم جهت مسواک زدن و شستن دست و صورت ، پرهیز از شستشوی خودرو ، حیاط و معابر عمومی ، نظارت جهت جلوگیری از نشتی کولر و مخازن پشت بام ها و خودداری از پرکردن استخرهای خانگی و ... به دانش آموزان آموزش داده شد .

براساس این گزارش درپایان کلاس آموزشی فوق پرسش و پاسخ در خصوص مصرف صحیح آب و چگونگی روش های آن انجام و به بهترین پاسخ جوایزی اهداء شد . همچنین دفتر چه یادداشت و خودکار‌های مزین به شعار صرفه‌جویی در بین دانش آموزان توزیع شد .

گفتنی است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طی تابستان جاری با تلاش پرسنل دفترروابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق کودکان و نوجوانان و همچنین بانوان بسیجی مستقر در پایگاه بسیج و رابطان بهداشت مراکز بهداشتی ، تحت آموزش های مصرف بهینه آب قرار خواهند گرفت.

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۰۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید