اخبار

از سوی مدیرعامل؛ مشاور بانوان شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران معرفی شد

از سوی مدیرعامل؛ مشاور بانوان شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران معرفی شد
سمیه رحمان‌نژاد به عنوان مشاور بانوان شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق،  مجتبی صفدری  رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت طی حکمی سرکار خانم سمیه رحمان‌نژاد را بعنوان مشاور امور بانوان این شرکت معرفی کرد.

مهندس صفدری در این جلسه در سخنانی پیوستگی جامعه جهانی و دسترسی آسان به اطلاعات در سطح جهانی را عاملی در افزایش سطح آگاهی زنان دانست و تاکید کرد: همین موضوع باعث افزایش سطح مطالبات بانوان در سطح کشور شده است و از این دیدگاه باید نظامی مدون و در چارچوب آموزه های دینی برای پرداختن به حقوق بانوان در نظر گرفته شود.  

مدیر عامل شرکت آبفای شرق در ادامه اظهار داشت: زنان با توجه به قابلیت ها و ویژگی های خاص ، مظهر تحکیم و بقای بنیان خانواده محسوب می شوند و با توجه به نقش تربیتی بانوان، وظیفه سنگینی برای آینده نظام اسلامی بر دوش بانوان است.

وی ابراز امیدواری کرد بانوان شرکت ضمن  الهام از آموزه های دینی در راستای اعتلا ، توسعه و تقویت بنیان خانواده و زندگی کاری به افتخار و بالندگی دست یابند.

در پایان این جلسه مهندس صفدری از زحمات سرکار خانم پارسامهر که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل شده در دوره تصدی گری بعنوان مشاور بانوان این شرکت تقدیر و تشکر نمود.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۳۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید