اخبار

افتتاح فاز اول ساختمان اداری جدید شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران تا خرداد ماه سال جاری

افتتاح فاز اول ساختمان اداری جدید شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران تا خرداد ماه سال جاری
مدیر دفتر فنی و مجری اجرای طرح ساختمان اداری جدید شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از افتتاح فاز اول این پروژه تا خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق، هاشم زمانیان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ساختمان اداری جدید در پی افزایش تعداد انشعابات آب و شروع عملیات اجرایی احداث سامانه فاضلاب و افزایش تنوع و حجم کارها،ساختمانهای موجود تکافوی فضای مورد نیاز انجام امورات را نداشته بر همین اساس مقرر شد ساختمان جدیدی با هدف انسجام‌بخشی به کارکنان از محل اعتبارات داخلی شرکت احداث شود.

وی در خصوص پیشرفت فیزیکی طرح یاد شده افزود: ساختمان اداری جدید در مجموع در زمینی به مساحت 4200 مترمربع در دو فاز ساختمان ستاد و مدیریت احداث شده که فاز ستاد آن به متراژ سه‌هزارمتر در مرحله اتمام نازک‌کاری و خرید و نصب تاسیسات برقی قرار دارد و فاز مدیریت آنبه متراژ 1200 متر در مرحله اتمام سفت کاری و اجرای نازک‌کاری می‌باشد.

مهندس زمانیان ضمن بیان این مطلب که پروژه ساختمان اداری جدید آبفای شرق حدود 60 میلیارد ریال هزینه در بر داشته ابراز داشت:با توجه به پیش‌‌بینی‌های بعمل آمده فاز نخست این طرح در خرداد و فاز دوم آن در شهریویر‌ماه سال جاری به ‌بهره برداری برسد.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۱۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید