اخبار

فراخوان هفتمین مسابقه سراسری نقاشی در مدارس شهرهای شرق استان تهران توزیع شد

فراخوان هفتمین مسابقه سراسری نقاشی در مدارس شهرهای شرق استان تهران توزیع شد
فراخوان هفتمین مسابقه سراسری نقاشی با موضوع "آب هست ولی کم است" در بین دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرهای تحت پوشش توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، حسین رضایی سرپرست  دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت ضمن اعلام این خبر اظهار داشت :این مسابقه با هدف گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب و به منظور تشویق و آشنایی دانش آموزان با اهمیت و ارزش آب، نقش آب در زندگی انسانها، و لزوم صرفی جویی در مصرف آب طبق روال سنوات گذشته برگزار می شود.

رضایی  افزود: لزوم اجرای برنامه های فرهنگی در زمینه صرفه جویی در مصرف و استفاده بهینه از آب در بین کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که بهترین دوران یادگیری و نهادینه شدن فرهنگ در این سنین صورت می پذیرد و این نکته حائز اهمیت است که این آموزش ها می بایست با شیوه های جذاب و سر گرم کننده همراه باشد تا بتواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد؛ شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران همواره برنامه‌های فرهنگی در زمینه نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح از آب داشته که از جمله آن بازید دانش آموزان، دانشجویان و سایر اقشار مردم از تصفیه خانه های آب  و فاضلاب شرکت ، تهیه و توزیع بروشور های آموزشی در زمینه صرفه جویی در مصرف آب و برگزاری نمایشگاهها و کارگاههای مختلف را می توان نام برد.

گفتنی است طبق برنامه ریزی های صورت گرفته آثار مسابقه فوق تا پایان  اردیبهشت ماه سال جاری جمع آوری و نمایشگاه آن همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب در هفته اول تیر ماه برگزار خواهد شد.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۴۴
روابط عمومی وآموزش همگانی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید