اخبار

ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در دبستان ایثار پردیس

ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در دبستان ایثار پردیس
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران ، عباسعلی جوادی مدیر روابط عمومی آبفای شرق از آموزش مصرف بهینه آب در دبستان ایثار خبر داد.

طی هماهنگی های بعمل آمده با آموزش و پرورش ، حضور دانش آموزان ، معلمین واولیاء دبستان ایثار پردیس آموزش مصرف بهینه آب بر گزار شد .

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران در این خصوص اظهار داشت : با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و کمبود نزولات آسمانی  در سال جاری ، مطالبی در خصوص جلوگیری از هدر رفت آب در مصارف غیر ضروری به دانش آموزان و اولیاء ومربیان ارائه گردید .

جوادی تصریح کرد : در این مراسم که بیش از 500 دانش آموز بهمراه اولیاء ومعلمان این مدرسه حضور داشتند ، بااهمیت آب و حفظ این نعمت الهی و جلوگیری از اسراف آن آشنا شدند و توسط کارشناس دفترروابط عمومی ، در خصوص چگونگی راههای صحیح مصرف بهینه آب ،  فرهنگ سازی و انتقال اطلاعات کسب شده به دانش آموزان آموزش های لازم داده شد .

لازم به توضیح است در این مراسم برنامه متنوعی از جمله برگزاری نمایش و  مسابقه در خصوص اهمیت آب در زندگی انسانها توسط دانش آموزان اجرا و جوایزی نیز اهداء شد .

۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸
روابط عمومی وآموزش همگانی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید