اخبار

بازدید مدیرعامل آبفای استان تهران از تاسیسات آب و فاضلاب شهر پردیس

بازدید مدیرعامل آبفای استان تهران از تاسیسات آب و فاضلاب شهر پردیس
مدیرعامل آبفای استان تهران از طرح های آبرسانی در شهر پردیس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، در جریان این بازدید علاوه بر مهندس پرورش مدیرعامل آبفای استان تهران ، مهندس براتی معاون فنی و مهندسی  ، مهندس صفدری مدیرعامل و معاونین و مدیران آبفای شرق نیز حضور داشتند . 

بنابر این گزارش ، درابتدای این بازدید تصفیه خانه فاضلاب شهر پردیس  واقع در جنوب شرقی شهر (کرشت) مورد بازدید قرار گرفت.

مهندس یزدانی معاون مهندسی و توسعه آبفای شرق در توضیحاتی ضمن اشاره به  پیشرفت عملیات ساخت این پروژه اظهار داشت : این طرح به منظور ساماندهی پسابها مراحل ساخت خود را پیگیری می کند. ضمن اینکه با اجرای طرح فوق ، آلودگی های ناشی از فاضلاب شهر از بین می رود.

وی ادامه داد : در حال حاضراین پروژه در بخش ابنیه 16 / 89 درصد ، دربخش تجهیزات 37.91 درصد و درکل دارای 65.25 درصد پیشرفت می باشد که امید است تا مرداد ماه سال آینده فاز نخست آن مورد بهره برداری قرار گیرد .

درادامه مهندس پرورش مدیرعامل آبفای استان تهران با تأکید بر اجرای هر چه سریعتر بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب پردیس که از مهمترین پروژه های اجرای آبفای استان می باشد خواستار سرعت بخشیدن به روند اجرای کار شد و هیچگونه سهل انگاری و تأخیر در اجرای آن را مورد قبول ندانست .

درادامه مهندس پرورش و هیأت همراه از تصفیه خانه آب شهر پردیس و همچنین تأسیسات آبرسانی مسکن مهر کوزو در شهر پردیس بازدید کردند .

دربازدید از این تأسیسات ، مهندس پرورش به اهمیت اجرای هرچه سریعتر آبرسانی و نصب انشعابات مشترکین مسکن مهر تأکید نمود .

۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۷:۲۶
روابط عمومی وآموزش همگانی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید