اخبار

برگزاری جلسه کارگروه ایمنی آب شهرهای لواسان و پردیس

برگزاری جلسه کارگروه ایمنی آب شهرهای لواسان و پردیس
کارگروه ایمنی آب شهرهای لواسان و پردیس با حضور مدیرعامل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، به منظور بررسی روند اقدامات انجام شده در حوزه کارگروه ایمنی آب شهرهای لواسان و پردیس جلسه ای با حضور مدیر عامل ، معاونین و اعضاء کارگروه ایمنی آب در محل سالن کنفرانس حوزه مدیرعامل برگزار شد .

دراین جلسه معاون بهره برداری ، مدیران شهرهای لواسان و پردیس ، مدیر تصفیه خانه آب پردیس ، مدیر خط انتقال جاجرود به پردیس و مدیر کنترل کیفی گزارشی از روند پیشرفت کار در فاز توصیف سیستم ارائه نمودند .

 در ادامه مهندس صفدری مدیر عامل شرکت ضمن تأکید بر اجرای این برنامه در سایر شهرهای تابعه اظهارداشت :  از یکسال گذشته تغییرات زیر بنایی در بخش معاونت
بهره برداری مشهود بوده که ازعمده ترین فعالیت های انجام شده می توان به  استقرار سیستم
GIS بصورت عملیاتی ، تسریع در استقرار PM  ، تجهیزات ، پهنه بندی ، زون بندی و تعدیل فشار شبکه ، جلوگیری از پرت آب و نشت یابی اشاره نمود .

وی در ادامه بر کنترل و نظارت بر عملکرد پیمانکاران بهره برداری بعنوان بازوهای اجرائی برنامه ایمنی آب اشاره و نیز استقرار  تله متری را نیز از اولویت های برنامه ایمنی آب برشمردند .

در خاتمه جلسه نیز بر تشکیل این جلسات بصورت هفتگی و مستمر مانند گذشته در هر یک از شهرهای تابعه و ارائه گزارش پیشرفت کار تاکید شد .

۱۵ دی ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸
روابط عمومی وآموزش همگانی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید