اخبار

شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران نسبت به یخ زدگی تاسیسات آب مشترکین هشدار داد

شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران  نسبت به یخ زدگی تاسیسات آب مشترکین هشدار داد
سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران نسبت به یخ زدگی کنتور و تاسیسات آب با توجه به یخبندان و کاهش دمای هوا هشدار داد .

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، حسین رضایی  با توجه به افت شدید دمای هوا  و احتمال ترکیدگی تاسیسات آب از شهروندان تقاضا کرد نسبت به حفاظت کنتورها و لوله هایی که در معرض هوا و سرما قرار دارند، اقدام کنند. وی با بیان اینکه هر ساله در فصل سرما بر اثر یخ زدگی تاسیسات و کنتورهای آب، خسارات مالی فراوانی متوجه مشترکین و شرکت آب و فاضلاب به دلیل هدر رفت آب می شود، تصریح کرد: مشترکین  به منظور جلوگیری از یخ زدگی کنتور و تاسیسات آب، باید نسبت به تمهیدات پیشگیرانه اقدام نمایند.

سرپرست روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای شرق  گفت: پوشش دور کنتور به وسیله پشم شیشه، گونی و یا قراردادن کیسه های خاک اره در محفظه کنتور و عایق بندی لوله های آب با استفاده از پشم شیشه و الیاف مصنوعی در فضای باز ساختمان از جمله راهکارهای جلوگیری از یخ زدگی کنتورهای آب است.

رضایی از مشترکین درخواست کرد در صورت مواجهه با یخ زدگی شمارشگرها و لوله های آب در فضای ساختمان، از ریختن آب جوش و نگه داشتن حرارت مستقیم بر روی تاسیسات آب  خودداری کنند.

۲ آذر ۱۳۹۵ ۲۱:۵۲
روابط عمومی وآموزش همگانی - مرتضی حیدری نیکورفتار |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید