اخبار

اجرای مانور راه اندازی دیزل ژنراتور مولد برق در تصفیه خانه آب پردیس

اجرای مانور راه اندازی دیزل ژنراتور مولد برق در تصفیه خانه آب پردیس
مانور تست مولد برق توسط مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با توجه به سناریوی از پیش تعیین شده درتصفیه خانه آب پردیس انجام شد .

به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران ، مجتبی رمضانی مدیربحران و پدافند غیرعامل و سرپرست تصفیه خانه آب پردیس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : در آغاز این مانور برق ورودی تصفیه خانه ( 20 کیلو ولت ) قطع و پس ازآن  دیزل ژنراتور مستقر در تصفیه خانه با قدرت 900kvA ( 750 kw ) و جریان خروجی ماکزیمم 1360A پس از 5 ثانیه به صورت اتومات استارت شد. پس از در مدار قرار گرفتن دیزل ژنراتور ، اپراتور بهره بردار تصفیه خانه نسبت به استارت تابلو های دیزل ژنراتور و BUSTIE ( توزیع ) اقدام که پس از آن تابلو های فرایند تصفیه آب به ترتیب یکی پس از دیگری استارت و مجدداً شروع به کار کردند .

وی در ادامه بیان کرد : کلیه ابزار دقیق سیستم (PLC) و روشنایی ها و پمپ های آب سرویس ، به صورت اتومات در مدار قرار گرفتند.

درپایان این مانور برق ورودی تصفیه خانه وصل و اپراتور بهره بردار پس از استاپ کردن تابلو دیزل و BUSTIE  ، دژنگتور شماره یک و دو برق ورودی و کلید های ترانس های یک و دو را استارت کردند.

همچنین دیزل ژنراتور پس از 5 دقیقه کار بدون بار به صورت اتومات خاموش واز مدار خارج شد  و کلیه دستگاه های فرایند تصفیه آب مجددا استارت و وارد مدار گردید.

لازم به ذکر است دستگاه دیزل ژنراتور فوق با توجه به حساسیت منطقه  در طول سال آماده بهره برداری می باشد .

۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲
روابط عمومی وآموزش همگانی- مدیریت بحران و پدافند غیرعامل |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید